Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Yücel’den Kadir Gecesi mesajı

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURTA YÜCEL, KADİR GECESİ’NİN İSLAM ALEMİNİN BİRLİĞİNE VESİLE OLMASINI DİLEDİ.

Başkan Yücel’den Kadir Gecesi mesajı
20 Haziran 2017 - 15:56
banner

Antalya’nın Alanya İlçe Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 21 Haziran Çarşamba gecesi idrak edilecek Kadir Gecesi ile ilgili mesaj yayınladı.

Başkan Yücel’den Kadir Gecesi mesajı

Antalya’nın Alanya İlçe Belediye Başkanı Adem Murta Yücel, Kadir Gecesi’nin islam aleminin birliğine vesile olmasını diledi.

Antalya’nın Alanya İlçe Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 21 Haziran Çarşamba gecesi idrak edilecek Kadir Gecesi’yle ilgili bir mesaj yayınladı.

Başkan Yücel, “Kadir Gecesi Kuran’ı Kerim’in indirilmeye başlandığı mübarek gecedir. Birlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının yoğun olarak yaşandığı Mübarek Ramazan Ayı’nda idrak edeceğimiz ve bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi’ni tebrik eder, halkımıza ve Tüm İslam Alemine hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu vesileyle tuttuğumuz oruçların, ettiğimiz duaların ve tüm ibadetlerimizin kabulünü Yüce Rabbimden niyaz eder, Kadir Gecesi’nin hayır ve bereketinden nasiplenmenizi dilerim.” sözleri ile mesaj yayınladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co