Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Korkuteli’de Ramazan bayramı tedbirleri

Korkuteli Emniyet Müdürlüğü, Ramazan Bayramı Öncesinde Tüm Önlemleri Aldı. (ADEM DURMAZ/ANTALYA-İHA)

Korkuteli’de Ramazan bayramı tedbirleri
20 Haziran 2017 - 15:38
banner

Bayram öncesi vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için Emniyet güçleri tedbirlerini almaktalar.Her bayram olduğu gibi yine bu bayramda vatandaşlar memleketlerine gitmek için yola çıkacaklar.Vatandaşların sorunsuz bir Bayram geçirmesi ve yolculukları sırasında trafiğin kontrol edilebilmesi için Antalya’nın Korkuteli ilçe Emniyet Müdürlüğü, ilçedeki Ramazan bayramı tedbirlerini tamamladı.

 

İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Mektepli

Sayılı günler kalan Ramazan Bayramı öncesi ve sonrası yapılacak olan ek tedbirleri arttıran İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Mektepli, 4 ilin geçiş güzergahında bulunan ilçe’de günde ortalama 1000 den fazla aracın geçiş yaptığını dile getirdi. Ramazan Bayramı süresince geçiş yapan araç sayısında artış olacağına dikkat çeken Mektepli, “Bayram süresinde 6 ekibimizle ilçe merkezi, Pazar yerlerinde, halkın kalabalık olduğu noktalarda, Bankamatik önlerinde ekiplerimizi dolaştıracağız. Bayram tatili süresince Karayolları sorumluluk bölgelerinde Vatandaşların huzurlu ve mutlu bayram geçirmesi için tüm önlemlerimizi aldık. Yol güzergâhlarındaki ekiplerimize takviye yaparak trafik akışının aksamamasını sağlamaya çalışacağız. Ekiplerimizin başında bulunan amirlerimiz sürücüleri sürekli uyarılarda bulunacaklar. Bazı yollarda kurulan hız koridorları ile alınan mesafenin ortalama hızı ölçülerek sürücünün aşırı hız yapıp yapmadığı kontrol edilecek” dedi.

Mektepli, “trafik kazalarının ve özellikle sürücülerin kusurlarından kaynaklı oluşan maddi ve manevi kaybın önlenmesi konusunda herkese görev ve sorumluluk düştüğü açıktır. Özgürlük aynı zamanda, kişinin topluma, ailesine ve diğer kişilere karşı olan ödev ve sorumluluklarını da içermektedir. Unutmayalım ki, her bir insanımızın hayatı bir anlık dikkatsizlik ve kural tanımazlık sonucu yitirilmeyecek kadar değerlidir.” Dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co