Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Bebek Tulum Modelleri

Bebek Tulum Modelleri
27 Şubat 2019 - 8:10
banner

Bebek Tulum Modelleri

Tulum, alt ve üstün bir bütün olarak imal edilmiş bebeklerin vazgeçilmez kıyafetlerinden birisidir. Yeni doğan ve 1 yaşına kadar bebek tulum modelleri kullanılır. Tek seferde giyiliyor olması ve bebeklerin uyku sırasında beli, sırtı ve ayaklarının açılma ihtimalini yok etmesi açısından tercih edilir.

Bebek Tulumların Özellikleri

Tulumları hastane çıkışı ve uyku tulumu olarak da kullanabilirsiniz. Yeni doğan bebeklerin tenleri çok hassas oldukları için kıyafetlerinde oluşan en ufak tahriş bebekleri rahatsız eder. Bebek kıyafetlerinde bulunan pijama altlıkların bel lastikleri ve çorapların lastikleri bebeklerin hassas bedenlerini sıkarak iz bırakır. Bebek tulum modelleri içinde yer alan patikli tulumlar hem bu tür izlerin olmasını engeller hem de parçalı bebek kıyafetlerini giydirerek zaman kaybetmektense tek seferde hızlı bir şekilde bebeğinize kıyafetini kolayca giydirebilesiniz. Sadece göğüs kısmı çıtçıtlı, sadece bacak arası çıtçıtlı, boydan karın bölgesi çıtçıtlı, karın ve bacak kısmı boydan çıtçıtlı, sadece göğüs kısmı ile bacak arası çıtçıtlı, karın bölgesi fermuarlı gibi bebek tulum modelleri bulunur. Bazı modellerin kolları ve ayakları manşeti olup bebeklerin ayak ve el bileklerini sıkmayan özelliktedir. %100 organik, bebeklerinizi tahriş ve alerji etmeyen A kalite bebek tutkunlarına https://www.organicera.com/astronot-tulum ulaşabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co