Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Belediye Hastanesi hayırseverleri bekliyor

MANAVGAT BELEDİYESİ BELEDİYE HASTANESİ İNŞAATI YILLARDIR ATIL VAZİYETTE

Belediye Hastanesi hayırseverleri bekliyor
17 Ağustos 2017 - 16:24
banner

Manavgat Belediyesi’nin Çeltikçi yolunda bulunan Belediye Hastanesi inşaatını Akdeniz Üniversitesine devretmesinin ardından inşaatın tamamlanabilmesi için hayırseverler aranmaya başlandı.

Mülkiyeti Maliye hazinesine ait olan Manavgat Belediyesi’ne tahsisli Emek Mahallesi 1766 ada 1 parsel üzerindeki Belediye Hastanesi inşaatının Akdeniz Üniversitesi’ne devri Manavgat Belediye Meclisi tarafından oy birliğiyle kabul edilmiş, Maliye Bakanlığı’nın da onaylamasının ardından yer teslimi yapılmıştı. Zeynel Şenol’un Belediye Başkanlığının son döneminde inşaatına başlanan ve kaba inşaatı bittikten sonra kaderine terk edilen Manavgat Belediye Hastanesi inşaatının mahalli imkanlarla tamamlanmasının ardından Akdeniz Üniversitesi tarafından binada 2 ayrı fakültenin açılacağı bildirildi.

Manavgat’ta Üniversite kurulması konusunda en önemli adım olacak hastane inşaatının tamamlanabilmesi için Manavgatlı hayırseverler bekleniyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co