Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Bıdı: “Fuarımızda gıda ve içecek sektörüne dair tüm paydaşlar bir arada olacak”

ANTALYA FUARCILIK İŞLETME VE YATIRIM A.Ş. (ANFAŞ) YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ BIDI, “HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YIL DA GIDA VE İÇECEK SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN FİRMALARINI YURT İÇİ VE YURT DIŞINDAKİ PROFESYONELLERLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYORUZ” DEDİ

Bıdı: “Fuarımızda gıda ve içecek sektörüne dair tüm paydaşlar bir arada olacak”
17 Ocak 2018 - 10:14

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. (ANFAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, “Bu yıl 25’inci yaşını kutlayan fuarımızda gıda ve içecek sektörüne dair tüm paydaşlar bir arada olacak. ANFAŞ olarak, Antalya ve Türkiye ekonomisinin kalkınması için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.

17-20 Ocak 2018 tarihleri arasında 29.HotelEquipment-Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecek 25.FoodProduct öncesi; ikram amaçlı alkollü içecek sunumunun yapılabilmesi için gerekli izinler tamamlandı. Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. (ANFAŞ) tarafından 25’inci kez kapılarını açacak FoodProduct-Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nda alkollü içecek izni çıktı. 25.FoodProduct’ta “Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satın Alma ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik” kapsamında fuar katılımcı firmaları, alkollü içecek tanıtımı ve test amaçlı ürün tadımları gerçekleştirebilecek.

Gelenek devam ediyor

Karar sonrası konu ile ilgili açıklama yapan ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da gıda ve içecek sektörünün önde gelen firmalarını yurt içi ve yurt dışındaki profesyonellerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu yıl fuar merkezimizin yenilenmesinden dolayı prosedürlerin yerine getirilmesinde bir gecikme yaşandı. Antalya Valimiz Münir Karaloğlu’nun destekleriyle izin sürecini başarıyla tamamladık. Konu ile ilgili katılımcı firmalarımıza gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Bu yıl 25. yaşını kutlayan fuarımızda gıda ve içecek sektörüne dair tüm paydaşlar bir arada olacak. ANFAŞ olarak, Antalya ve Türkiye ekonomisinin kalkınması için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm konaklama, ağırlama, gıda ve içecek sektörünün tüm profesyonellerini Antalya Expo Center’daki büyük şölene davet ediyoruz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al