Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Binance nasıl üye olurum

Binance nasıl üye olurum
10 Aralık 2021 - 16:13

1. Binance.com adresine gidin ve [Kayıt Ol] tuşuna tıklayın.

2. Kayıt sayfasında e-posta adresinizi girin, hesabınız için bir şifre oluşturun ve (varsa) Referans Kimliğini girin. Ardından Hizmet Koşullarını okuyup kabul edin ve [Hesap Oluştur] tuşuna tıklayın.

Lütfen dikkate alınız:

  • Şifreniz, rakam ve harflerin bileşiminden oluşmalıdır. Bir BÜYÜK HARF ve bir de rakam olmak üzere en az 8 karakter içermelidir.
  • Binance’e birisinin referansı ile kayıt oluyorsanız, Referans Kimliğini doğru girdiğinizden emin olun.

3. Güvenlik Doğrulamasını tamamlayın.

4. Sistem e-posta adresinize bir doğrulama kodu gönderecektir. Lütfen doğrulama kodunu 30 dakika içinde girin. E-postayı gelen kutunuzda bulamıyorsanız, lütfen e-postanızdaki diğer klasörleri de kontrol edin veya tekrar gönderilmesi için [E-postayı Tekrar Gönder] seçeneğine tıklayın.

5. Tebrikler, Binance’e başarıyla kaydoldunuz.

6. Hesabınızın güvenliğini artırmak adına, SMS doğrulaması ve Google doğrulaması da dahil olmak üzere iki faktörlü doğrulamayı (2FA) etkinleştirmek için [Panoya Git] seçeneğine tıklayın.

binance nasıl üye olunur

Binance nasıl üye olunur

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat