Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Botoks Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Botoks Hakkında Bilmeniz Gerekenler
31 Ağustos 2022 - 16:19

Botoks Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Mersin Botoks uygulamaları yüz bölgesindeki kırışıklıkların tedavisinde en etkili olan yöntemlerden biridir. Botoks uygulamaları ayrıca aşırı terleme sorununun da tedavisi için tercih edilmektedir. Botoks uygulamalarının en önemli özelliği sadece uygulandığı bölgeye etki edebilmesidir. Bunun için uygulama yapılan alan dışındaki kaslar kesinlikle etkilenmemektedir.

Son dönemlerde kırışıklıkların tedavisinde oldukça sık tercih edilen botoks yöntemi en çok alın, göz çevresi, kaş arasındaki bölge boyun çizgilerine uygulanabilmektedir.

Mersin botoks uygulamalarının sunmuş olduğu en önemli ayrıcalıklardan birisi ise çok kısa bir süre içerisinde uygulamanın yapılabilmesidir. Sadece 10 dakikalık kısa bir süre içinde sorunlu olan bölge üzerine botoks uygulanabilmektedir. Kişi hemen ardından iş ve sosyal yaşantısına geri dönmede herhangi bir sorun yaşamaz.

Mersin cildiye kliniği ile görüşerek sizler de botoks yaptırmak için randevunuzu oluşturabilirsiniz. Botoks uygulamaları ortalama olarak 3 ile 6 aylık bir süre zarfında etki edebilmektedir.

Ancak botoks uygulamalarının tekrarlanması gereken bir uygulama olduğunu da belirtmek gerekir. Botoks zaman içerisinde etkisini yitirmeye başlayacaktır. Bu da kırışıklıkların hafif hafif belirgin olmasına neden olabilir.

Mersin Dermatolog

Mersin dermatolog kliniği sizlere cildiniz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda yardımcı olmaktadır. Hem ameliyatsız estetik yöntemleri hem de lazer epilasyon ve dermatolojiyi ilgilendiren tüm sağlık sorunları için Mersin cildiye kliniği ile görüşebilirsiniz.

Dermatoloji alanı içerisinde kaşıntılar, kurdeşen, saç dökülmesi, ağız içi yaralar, vücut yaraları ve cinsel yol ile bulaşan hastalıklar yer almaktadır. Mersin dermatoloji kliniğinde Uzm. Dr. Ayşegül Güney sizlere yardımcı olmaktadır.

Botoks uygulaması ve diğer ameliyatsız estetik teknikleri konusunda başarılı uygulamaları ile adından söz ettiren Mersin cildiye sayesinde daha sağlıklı ve estetik olarak hoş duran bir cilde sahip olabilirsiniz.

Mersin dermatolog kliniğinde saç dökülmesi ile ilgili tedaviler de yapılmaktadır. Özellikle mezoterapi ve hücresel tedavi yöntemleri hem erkek hem de kadınların sıklıkla tercih ettiği yöntemlerdendir.

Bunun dışında dolgu, botoks ve ip askı teknikleri ile yapılan ameliyatsız estetik uygulamaları için de Mersin Dermatolog kliniği ile dilediğiniz zaman görüşebilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat