Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Büyükşehir personeline AB projesi hazırlama eğitimi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇALIŞANLARINA YÖNELİK AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI UZMANLARININ DA KATILIMI İLE ‘AB METODOLOJİSİNE GÖRE PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ ‘GERÇEKLEŞTİRDİ.

Büyükşehir personeline AB projesi hazırlama eğitimi
11 Aralık 2017 - 12:36
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, çalışanlarına yönelik Avrupa Birliği Bakanlığı uzmanlarının da katılımı ile ’AB Metodolojisine göre Proje Hazırlama Eğitimi ’gerçekleştirdi. AB ve diğer hibe programlarından istifade etmek için kurumsal kapasitesini geliştirmek üzere çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi tarafından personeline yönelik AB Metodolojisine göre proje hazırlama eğitim programı semineri verildi.

Büyükşehir Belediyesi ile T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı arasında AB ve Sivil Toplum konularında kapasite geliştirme ile ilgili olarak yapılacak olan işbirliği protokolü uyarınca belediye personeli ile sivil toplum kuruluşları temsilcilerine eğitim veriliyor. Söz konusu protokol kapsamında AB ve diğer hibe programlarından istifade etmek için kurumsal kapasitesini geliştirmek üzere çalışmalarını sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi ’de Avrupa Birliği Bakanlığı uzmanlarının da katılımı ile eğitim semineri gerçekleştirdi.

Yetkililer, eğitimin temel amacının, “Avrupa Birliği Bakanlığı Antalya Temsilciliği’nin “AB ile yürütülmekte olan müzakere sürecine ilişkin farkındalığı artırarak yerel kuruluşlar düzeyinde, AB üyelik sürecine aktif katılımı teşvik etmek ve belediye personelinin AB mali kaynaklarından daha etkin bir şekilde faydalanmasını mümkün hale getirmek” olduğunu ifade

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dokuma Park’ta yaz eğlencesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Rotring 500 Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kütük Masa
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eldiven Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Casual Ayakkabı Çeşitleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Avent Biberon
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Uzun Elbise Tercih Nedenleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co