Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Büyükşehir personeline AB projesi hazırlama eğitimi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇALIŞANLARINA YÖNELİK AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI UZMANLARININ DA KATILIMI İLE ‘AB METODOLOJİSİNE GÖRE PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ ‘GERÇEKLEŞTİRDİ.

Büyükşehir personeline AB projesi hazırlama eğitimi
11 Aralık 2017 - 12:36

Antalya Büyükşehir Belediyesi, çalışanlarına yönelik Avrupa Birliği Bakanlığı uzmanlarının da katılımı ile ’AB Metodolojisine göre Proje Hazırlama Eğitimi ’gerçekleştirdi. AB ve diğer hibe programlarından istifade etmek için kurumsal kapasitesini geliştirmek üzere çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi tarafından personeline yönelik AB Metodolojisine göre proje hazırlama eğitim programı semineri verildi.

Büyükşehir Belediyesi ile T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı arasında AB ve Sivil Toplum konularında kapasite geliştirme ile ilgili olarak yapılacak olan işbirliği protokolü uyarınca belediye personeli ile sivil toplum kuruluşları temsilcilerine eğitim veriliyor. Söz konusu protokol kapsamında AB ve diğer hibe programlarından istifade etmek için kurumsal kapasitesini geliştirmek üzere çalışmalarını sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi ’de Avrupa Birliği Bakanlığı uzmanlarının da katılımı ile eğitim semineri gerçekleştirdi.

Yetkililer, eğitimin temel amacının, “Avrupa Birliği Bakanlığı Antalya Temsilciliği’nin “AB ile yürütülmekte olan müzakere sürecine ilişkin farkındalığı artırarak yerel kuruluşlar düzeyinde, AB üyelik sürecine aktif katılımı teşvik etmek ve belediye personelinin AB mali kaynaklarından daha etkin bir şekilde faydalanmasını mümkün hale getirmek” olduğunu ifade

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat