Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Büyükşehir’den hasta yatağı desteği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kumluca ilçesinde yatağa bağımlı hastalara hasta yatağı ve ev eşyası yardımında bulundu.

Büyükşehir’den hasta yatağı desteği
28 Temmuz 2017 - 16:38
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kumluca ilçesinde yatağa bağımlı hastalara hasta yatağı ve ev eşyası yardımında bulundu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca Hizmet Birimi, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın katkılarıyla bakıma muhtaç hastalara hasta yatağı ve ev eşyası yardımı yaptı.

Büyükşehir Belediyesi Kumluca Hizmet Birimine yapılan yardım başvuruları, değerlendirilerek yardımlar gerçekleştirildi. Yatağa bağımlı yaşan 93 yaşındaki Hasan Dalmaz, 90 yaşındaki İsmail Özer ve 85 yaşındaki Hatice Kavacık’a tam fonksiyonlu hasta yatağı yardımında bulunuldu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran, “Kumluca ilçemizde yaşayan hastaların hasta yatağı olmadığı için yer döşeğinde yaşayan hastaların hasta yatağı ve ev eşyası yardımı gerçekleştirdik. Göreve geldiğimiz ilk günden bu güne insana değer veren projeler ile hareket ediyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın her konuda yanında oluyoruz. Sosyal projelerimizle vatandaşlarımızın dertlerine ortak olmak ve mutlu etmek tek gayemiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co