Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Büyükşehir’den konteyner ev ve eşya yardımı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FİNİKE İLÇESİ’NDE HARABE BİR EVDE YAŞAMINI SÜRDÜREN 71 YAŞINDAKİ DUDU ORTAÇ’A KONTEYNER EV VE EŞYA YARDIMI YAPTI.

Büyükşehir’den konteyner ev ve eşya yardımı
27 Temmuz 2018 - 12:30
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi Finike ilçesi’nde harabe bir evde yaşamını sürdüren 71 yaşındaki Dudu Ortaç’a konteyner ev ve eşya yardımı yaptı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Finike’ye bağlı Saklısu Mahallesi’nde oturan 71 yaşındaki Dudu Ortaç’a yardım eli uzattı. Fiziki durumu yetersiz, kullanılmaz bir halde olan evinde yaşamını sürdüren Ortaç’a öncelikle konteyner ev yardımında bulunuldu. Ardından eşya yardımı yapılarak Dudu teyze sıcak bir yuvaya kavuştu. Yaşadıkları karşısında çok duygulanan Dudu Ortaç, “Zor günlerimde beni yalnız bırakmadınız. Menderes başkanımızı Allah başımızdan eksik etmesin yardımları için çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - ikinci el telefon” target=gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -