Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Büyükşehir’den sağlıklı yaşam için spor aletleri

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ALANYA’NIN OKURCALAR VE SEKİ MAHALLELERİ’NDE BELİRLENEN ALANLARA SPOR ALETLERİ YERLEŞTİRDİ.

Büyükşehir’den sağlıklı yaşam için spor aletleri
26 Aralık 2017 - 14:06

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın Okurcalar ve Seki Mahalleleri’nde belirlenen alanlara spor aletleri yerleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi, Antalyalıları sağlıklı yaşamla buluşturmak için spor yatırımlarına devam ediyor. Merkezlerde Antalya Spor ve Fitness Merkezleri ile ücretsiz spor imkanı sunan Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde de spor alanları oluşturuyor. Alanya’nın Okurcalar ve Seki Mahallelerindeki alanlara spor aletleri monte edildi.

Okurcalar Mahallesi’nde Hayriye Berat Cömertoğlu Okulu bahçesi ile Seki Mahallesi’ndeki park alanı spor aletleri ile donatıldı. Özellikle gençler tenefüslerde ve boş vakitlerinde aletleri kullanarak hem spor yapıyor hem de eğlenceli dakikalar geçiriyor. Okul yöneticileri ve öğrencilerin yanı sıra vatandaşlar da yapılan hizmetten memnuniyetini dile getirerek Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al