Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’nın ilk eğitim kooperatifi kuruldu

ANTALYA BİLİM, SANAT VE EĞİTİM KOOPERATİFİ (ANTBİLSAN) KURULDU.

Antalya’nın ilk eğitim kooperatifi kuruldu
26 Aralık 2017 - 14:10

Antalya Bilim, Sanat ve Eğitim Kooperatifi (ANTBİLSAN) kuruldu.

S. S. ANTBİLSAN Eğitim Kooperatifi, eğitime gönül vermiş akademisyen, öğretmen ve velilerin önderliğinde kuruldu. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından Temmuz ve Ağustos aylarında 2 adet Eğitim Kooperatifinin kuruluşu gerçekleştirilirken, yasal prosedürü tamamlanma aşamasında olan 4 eğitim kooperatifinin daha kuruluş çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Antalya’da bir ilk olma özeliğini taşıyan Antalya Bilim, Sanat ve Eğitim Kooperatifi kurucu ortakları, yönetim kurulu üyeleri ve kooperatif ortakları hiçbir ücret almadan, gönüllülük esasıyla çalışacak. Kooperatif, eğitimin bilim, sanat, spor ve yaratıcılıkla bütünleşmesini isteyen ve eğitimde niteliği arttırmak ve daha çok çocuğa nitelikli eğitim sağlamak adına çalışacak, çocuğunun eğitim hayatında söz sahibi olmak isteyecek velileri, idarecileri ve öğretmenleri de işbirliğine davet ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al