Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Cem Karas’la Daha Güzel Yüzler

Cem Karas’la Daha Güzel Yüzler
19 Kasım 2018 - 23:26

Cem Karas’la Daha Güzel Yüzler

Op. Dr. Cem Karas tarafından yönetilen kliniğimizde kulak, burun ve boğaz hastalıkları tanısı, tedavisi ve cerrahi uygulamaları gerçekleştirdiğimiz izmir botoks merkezidir. KBB (kulak, burun, boğaz) hastalıkları ve cerrahi operasyonlar dışında burun ve yüz estetiği uygulamaları da gerçekleştirmekteyiz. Yurt dışından veya şehir dışından gelen hastalarımız için de operasyon ve dinlenme dönemleri için konaklama olarak anlaşmalı olduğumuz Elara Otel’de kalıyorsunuz. Otelle kliniğimiz arasındaki mesafe de pek fazla değildir.

Op. Dr. Cem Karas Kimdir?

Ege Üniversitesi tıp fakültesinden mezun olup, 9 Eylül Üniversitesi’nde KBB ve baş boyun cerrahisi ihtisasını gerçekleştirmiştir. Ayrıca burada uyku apnesi ve horlamayla ilgili çok sayıda hasta üzerinde çalışmalarda bulunmuştur. Zaman içerisinde kapalı ve açık rnp, poligonal ve letdown rnp gibi birçok tekniği de uygulayarak uzmanlığı elde etmiştir. Ayrıca Cem Karas 2006’da Türkiye’nin ilk ve Avrupa’nın en büyük KBB hastanesinde 11 yıllık başhekimlik yapıp 25000 kadar ameliyat gerçekleştirmiştir.

KBB Hastalıkları Burun ve Yüz Estetiği

burun estetiği izmir adı altında KBB hastalıkları tanısı, aynı zamanda tedavisi ve cerrahi uygulaması da kliniğimizde yine bizzat Op. Dr. Cem Karas tarafından gerçekleştiriliyor. Bunların yanı sıra burun estetiği ameliyatı ve tedavisi de yine Op. Dr. Cem Karas tarafından gerçekleştiriliyor. Yüz estetiği kapsamındaysa kliniğimizde dudak estetik ameliyatları başta olmak üzere yüz gençleştirme, botoks gibi uygulamalar da gerçekleştiriyoruz. Son olarak kliniğimizde dil bağı rahatsızlığı üzerine de yine bazı tedavileri bulundurmaktayız.

Burun Estetik Ameliyatı

Burun estetiği şekil bozukluğunu düzeltmek için ve nefes almayı engelleyen kemik ve kıkırdak eğrilikleri Deviasyon Ameliyatı denilen operasyonla düzeltmekteyiz. Kliniğimizin burun estetiğindeki en önemli amacı yüz profiline uygun olacak şekilde doğal bir şekilde ve ameliyat izi olmayan bir burun yapmaktır. Ayrıca operasyonun başarılı geçme oranı hastanın cildinin kalın ince olması, kıkırdağın inceliği ve şekli, kemikte ve kıkırdakta gelişen deformiteler ve eski travmalara ve de dokuların iyileşme potansiyeline göre değişkenlik gösterecektir. Burun estetiği için hastaların 16-18 yaşını doldurmuş olmaları ve büyüme yaşını tamamlamış olmaları burun ameliyatına uygundur.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - nakliyat -instagram takipçi satın al