Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

CHP Akseki’de belediye başkan adaylığı için 2 kişi başvuruda bulundu

CHP AKSEKİ’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI İÇİN 2 KİŞİ BAŞVURUDA BULUNDU.

CHP Akseki’de belediye başkan adaylığı için 2 kişi başvuruda bulundu
19 Ekim 2018 - 15:58
banner

Antalya’nın Akseki İlçesi’nde CHP’den Belediye Başkanı aday adaylığı için 2 başvuruda bulunuldu.

CHP Akseki Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Erdoğan ile Turizmci Mustafa Kavasoğlu belediye başkan aday adaylıklarını açıkladı. Aday adayları Cumhuriyet Halk Partisi Akseki İlçe Başkanı Selahattin Göğüş’e başvuru dosyalarını teslim ettiler. Mustafa Kavasoğlu ve Erdoğan Erdoğan yaptıkları açıklamada, “Örnek gösterilen bir belediyecilik anlayışıyla ilçemizi yöneteceğiz” dedi.

Partilerinin hangimizi tercih ederse Akseki halkı için var gücüyle çalışacaklarını belirten Erdoğan ve Kavasoğlu, “Partimiz bizim için çok değerli ama seçildiğimiz zaman sadece partimize gönül veren insanlar değil tüm Aksekililer ile bir olacağız. Kentin her noktasına alın terimizi akıtacağız. Eşitlikçi ve kapsayıcı bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğiz.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -