Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

CHP’de aday adaylığı süresi uzatıldı

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) ANTALYA İL BAŞKANI AHMET KUMBUL, ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURU SÜRESİNİN BİR HAFTA UZATILDIĞINI SÖYLEDİ.

CHP’de aday adaylığı süresi uzatıldı
19 Ekim 2018 - 16:52
banner

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) yerel seçimlerde aday adaylığı için başvuru süresi bir hafta uzatıldı.

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, aday adaylığı için başvuru süresinin bir hafta uzatıldığını söyledi. Kumbul, “Belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeleri için 1 Ekim’de başlayıp 19’u mesai saatinde biten aday adaylığı süreçlerimiz özellikle son günlerde yoğun başvuralar nedeniyle genel merkezimizin yaptığı toplantıda başvuruların son tarihi 26 Ekim 2018 Cuma Günü saat 17.00’ye kadar uzatılmıştır. Adaylarımızın çokluğu kentimiz için büyük zenginliktir. Bütün aday adaylarımız bu işi en iyi yapabilecek kapasitede insanlardır. İçlerinden en doğru isimleri, kentleri en iyi şekilde yönetebilecek, vatandaşımıza en iyi hizmeti verebilecek ve en iyi projeleri uygulayacak isimleri belirleyeceğiz. Bu seçimden başarılı çıkıp kentleri sosyal belediyecilikle buluşturacağız” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -