Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Cnc Plazma Kesim Ürünleri

Cnc Plazma Kesim Ürünleri
27 Mart 2023 - 20:58

Cnc Plazma Kesim Ürünleri

Günümüzde makine imalatının önemi oldukça büyüktür. Ülkemiz son yıllarda yapmış olduğu adımlarla makine imalat sanayisinde önemli işlere imzasını atıyor. Almanya, Amerika gibi ülkeler makine imalatında söz sahibi gelişmiş ülkelerdendir. Bu ülkelerin gelişmişlik seviyesine ulaşabilmemiz için daha çok fazla yolumuz var. MVD Makine 1950 yılından bu yana makine imalatı sektöründe çok önemli işlere imzasını atmıştır. Firma Abkant büküm makinesi, cnc lazer ve cnc plazma kesim ünitelerini özenle imal ediyor. Bu firma tecrübeli ve işini bilen mühendis ve teknisyenlerden meydana geliyor. Bu adreste çalışan mühendisler daha iyi tasarımlar meydana getirebilmek adına gece gündüz demeden çalışıyorlar. Yapmış olduğu makine tasarımlarıyla daima göz dolduran MVD Makine sektöründe öncü firmalardan birisidir. 

Oxy Plasma Cutting

Cnc Lazer ve abkant büküm makineleri imal edilirken dikkat edilecek birçok husus mevcuttur. Öncelikle üretilen makinelerin sağlam bir yapıya sahip olması önceliklidir. İmalathanelerde en az yeri kaplayacak şekillerde üretilen bu üniteler sayesinde metali işlemek oldukça kolay bir hâle gelmiştir. Ergonomik bir tasarıma sahip olması makinelerin önemli avantajlarından birisidir. Plazma ve lazer kesim yöntemlerinde metal plakalar istenilen geometrilerde kesilebilir. Oxy plasma cutting yöntemiyle kalın saclar dahi kesim işlemlerine tabi tutulabilirler. MVD Makine lazer ve plazma kesim üniteleri imal eden önemli bir firma olmaktadır. Firmanın yapmış olduğu çalışmalara daha yakından göz atabilmeniz için MVD Makine resmi web sitesine bekleniyorsunuz.

Kaynak: https://www.mvd.com.tr/products/plasma-oxy-cutting-iplasma

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al