Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Dijital Web’te HTekin Ajansı İle Fark Yaratın

Dijital Web’te HTekin Ajansı İle Fark Yaratın
10 Nisan 2023 - 17:45

Dijital Web’te HTekin Ajansı İle Fark Yaratın

HTekin dijital web çözümleri ajansı kurulduğu günden bu yana profesyonel ekibi ile birlikte sizler için çözümler üretmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini kendine ilke benimseyen HTekin çözüm odaklı stratejik planlama doğrultusunda hizmet verir. Dijital web çözümleri konusunda hizmet isteyen müşteriler ile online ve yüzyüze toplantılar gerçekleştirerek çözümler üretmeye başlar. 

Dijital Web Çözümleri Nedir? Hangi Hizmetleri Vermekteyiz?

Dijital dünyada markanızın da yer alması için HTekin dijital web çözümleri konusunda birçok hizmeti sizlere sunmaktadır. 

(Arama Motoru Optimizasyonu)  SEO Hizmeti

Dijital dünyadaki hedef kitlenize ulaşmanız için analiz yaparak dijital web çözümleri hizmeti ile firmanıza dijital pazarlama sağlar. Potansiyel müşteri kitlenize ulaşmanız için dijital araçları kullanarak marka veya ürünlerinizi dijital ortamda tanıtır. Profesyonel anlamda arama motoru optimizasyonu, yani SEO hizmeti vererek web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artırır.

Google ADS ve Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Google Ads hesabınız için danışmanlık hizmeti verir. Yönetimini yaparak hesabınız performansını artırır ve ürünlerinizin potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkmasını sağlar.

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini yaparak hedef kitleniz ile firmanızın ürünlerinin buluşmasını sağlar.

Google Workspace Kurulum, Eğitim ve Destek

Google Workspace İş ortağı olarak firmanızın kurumsal hesaplarının kurulumunu yaparak, bunları yönetmek veya dinamiğini sağlamak için eğitim ve destek vermekteyiz. Google’in bulut tabanlı ve güvenli altyapısıyla çalışmak firmanızın ihtiyaçlarını karşılamanız için ortak çalışmayı kolaylaştırır. Hızlı ve sunmuş olduğu modern çözümleri ile zamanı daha iyi değerlendirme fırsatı sunarken, iletişimi de kolaylaştırır. 

Profesyonel Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

HTekin dijital web çözümleri ajansı olarak kurumsal veya e-ticaret web sitesi yazılımınızı istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazır altyapı veya özel yazılım ile tasarlar. Sade, hızlı ve yönetimi kolay web site tasarımınızı profesyonel olarak tüm cihazlarda çalışacak şekilde uyarlar. Kullanıcı deneyimini optimize ederek web site trafiğinizi de artırmaya yardımcı olur.

Dijital web çözümleri hizmetlerini sunarken fikirlerinize önem verir. Müşterilerini dinleyerek istek ve ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık hizmeti vererek çözümler sunmaya başlar. Türkiye’nin her yerinde hizmet veren HTekin profesyonel ekibi ile birlikte vaad ettiği sürede projenizi teslim eder. Siz de dijital dünyada yerinizi almak için geç kalmayın.

Hüseyin Tekin Kimdir Hakkında

HTekin dijital web çözüm ajansın kurucusu olan Hüseyin Tekin, 2 Haziran 1983 Hollanda doğumludur. Hüseyin Tekin 10 yıldan fazla süredir dijital dünyada yer almaktadır. Meslek hayatına İzmir’de devam eden Hüseyin Tekin dijital pazarlama ve yazılım konusunda büyük küçük birçok marka ile çalışmalar yürütmüştür. 

Tecrübeli ekibi  ile birçok başarılı işe imza atmış ve atmaya da devam etmektedir. 2022 yılında aldığı karar doğrultusunda ekip kurarak dijital dünyaya Hüseyin Tekin ve ekibi olarak katkı sağlamaya ve fark yaratmaya devam etmektedir. Detaylı analiz ve planlama yaparak ve müşteri odaklı anlayışı ile firmanızın veya markanızın fark yaratması için daima yanınızda.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr