Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

“Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Okul Çevreleri ve Servis Araçları Denetim Uygulaması” Gerçekleştirildi

“Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Okul Çevreleri ve Servis Araçları Denetim Uygulaması” Gerçekleştirildi
07 Ocak 2022 - 21:37

İlimizin mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, ilköğretim, ortaöğretim ve üniversite çağındaki çocuk ve gençlerimizin her türlü suçtan uzak tutulması, eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla ilimiz genelinde belirtilen eğitim kurumları/okulların yakın çevresinde faaliyet gösteren umuma açık yerleri kapsayan “Çocuk ve Gençlerin Korunmasına Yönelik Okul Çevreleri ve Servis Araçları Denetim Uygulaması” yapılmıştır.

İl Emniyet Müdürlüğümüz koordinesinde, Asayiş, Çocuk, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Narkotik Suçlarla Mücadele, Terörle Mücadele, Trafik Denetleme Şube Müdürlükleri ve İlçe Emniyet Müdürlüklerine bağlı birimlerden (100) ekip ve (228) personel katılımı ile 06 Ocak 2022 Perşembe günü 13.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilen uygulamada; (279) okul çevresinde, (26) internet kafe, (10) oyun salonu (playstation), (42) kahvehane (7) iddia bayi, (24) büfe v.b yer, (3) içkili yer, (20) metruk bina, (56) park ve bahçeler denetlenmiştir.

Uygulama kapsamında; (1.059) şahıs incelenmiş, (196) si okul servis aracı olmak üzere toplam (547) araç denetlenmiş, (15) araca (15.281) ₺ idari para cezası uygulanmıştır.

Okulların çevresinde yaptığımız denetim uygulamaları 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi içerisinde birimlerimiz tarafından aralıksız olarak yürütülecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yerden Isıtma Sistemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Midi Fırın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kız Çocuk Giyimi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kırlangıç Bayrak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kayseri İcra Avukatı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Tayt Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Deri Ceket Erkek

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al