Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Dağcılar’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı tırmanışı

ANTALYALI DAĞCILAR VE DOĞA YÜRÜYÜŞÇÜLERİ, 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI KUTLAMAK AMACIYLA BEYDAĞLARININ EN YÜKSEK ZİRVELERİNDEN OLAN KIZLARSİVRİ’NE ÇIKTI.

Dağcılar’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı tırmanışı
31 Ağustos 2018 - 9:52
banner

Antalyalı dağcılar ve doğa yürüyüşçüleri, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamak amacıyla Beydağlarının en yüksek zirvelerinden olan Kızlarsivri’ne çıktı.

Metin Atasayar liderliğinde Beydağları Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyesi aralarında iş insanları ve emeklilerin de yer aldığı 6’sı kadın 20 dağcı, 29 Ağustos 2018 tarihinde deniz seviyesinden 3070 metre yükseklikteki Kızlarsivrisi zirvesine tırmanmaya başladı. Etkinliğin birinci gününde uygun alanda kamp kuran BEYDOSK üyesi dağcılar, 30 Ağustos’ta zirveye çıkarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini attığı Zafer Bayramını Kızlarsivrisi zirvesinde kutladı.

Dağcılar, anı defterine ’’30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamak adına BEYDOSK olarak Kızlarsivrisi zirvesindeyiz. Mustafa Kemal Atatürk ve Kurtuluş Savaşı şehitlerimizi anıyoruz’’ diye yazarak imzaladılar. Dağcılar daha sonra sorunsuz şekilde zirveden iniş gerçekleştirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co