Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Dağcılar’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı tırmanışı

ANTALYALI DAĞCILAR VE DOĞA YÜRÜYÜŞÇÜLERİ, 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI KUTLAMAK AMACIYLA BEYDAĞLARININ EN YÜKSEK ZİRVELERİNDEN OLAN KIZLARSİVRİ’NE ÇIKTI.

Dağcılar’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı tırmanışı
31 Ağustos 2018 - 9:52

Antalyalı dağcılar ve doğa yürüyüşçüleri, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamak amacıyla Beydağlarının en yüksek zirvelerinden olan Kızlarsivri’ne çıktı.

Metin Atasayar liderliğinde Beydağları Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyesi aralarında iş insanları ve emeklilerin de yer aldığı 6’sı kadın 20 dağcı, 29 Ağustos 2018 tarihinde deniz seviyesinden 3070 metre yükseklikteki Kızlarsivrisi zirvesine tırmanmaya başladı. Etkinliğin birinci gününde uygun alanda kamp kuran BEYDOSK üyesi dağcılar, 30 Ağustos’ta zirveye çıkarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini attığı Zafer Bayramını Kızlarsivrisi zirvesinde kutladı.

Dağcılar, anı defterine ’’30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamak adına BEYDOSK olarak Kızlarsivrisi zirvesindeyiz. Mustafa Kemal Atatürk ve Kurtuluş Savaşı şehitlerimizi anıyoruz’’ diye yazarak imzaladılar. Dağcılar daha sonra sorunsuz şekilde zirveden iniş gerçekleştirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al