Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Dakikalarca elini tutup başından hiç ayrılmadı!

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta hızla yayılan bir fotoğraf, İngiltere’de DAEŞ saldırılarının ardından toplumun bir kısmında görülen Müslüman karşıtlığına cevap oldu.

Dakikalarca elini tutup başından hiç ayrılmadı!
12 Haziran 2017 - 14:37
banner

İngiltere’nin doğusunda birlikte otobüste ayakta duran buğulanmış birlikte yolcu, otobüsün savrulmasıyla başını otobüsün kapısına vurarak fenalaştı ve yere yığıldı. Bunu gören Müslüman birlikte kadın, buğulanmış kadının yanına basamak grado elinden tuttu ve cankurtaran gelene genişliğinde başından ayrılmadı.

Hamza O Bakri ünlü birlikte gayrı yolcu, o anın fotoğrafını çekti. Bakri Facebook hesabında paylaşmış olduğu fotoğrafın altına “İlford’da El1 numaralı otobüs yolda giderken savrulunca 84 yaşlarında birlikte avrat başını kapıyla eroin direğin arasına sıkıştırdı ve fenalaştı. Bunun için yanına mevrut Müslüman kadın, buğulanmış kadının elini tuttu ve 20 çağ süresince cankurtaran gelene genişliğinde bırakmadı” sanarak yazdı. Bakri, “İşte esas İslam budur” sanarak bitmeme etti.

Bu uğurlama 41 bin kullanıcı kabilinden paylaşıldı. 

Bethany Roberts ünlü birlikte kullanıcı, fotoğrafı, “İnsanların teröristlerin Müslüman olmadığını anlaması gerek. Gerçek Müslümanlar gerçekte camianın akıbet aşama yumuşak birlikte kesimidir” niteleyerek yorumladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co