Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Dekoratif Tablo Yapım Kursuna Katılanlara Sertifika

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİ’NDE DEKORATİF TABLO YAPIM KURSUNA KATILAN 18 KURSİYER SERTİFİKALARINI ALDI.

Dekoratif Tablo Yapım Kursuna Katılanlara Sertifika
18 Mayıs 2018 - 10:30

Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde dekoratif tablo yapım kursuna katılan 18 kursiyer sertifikalarını aldı.

Korkuteli Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitimi Merkezi tarafından ev ekonomisine katkı sağlamak amacıyla açılan dekoratif tablo yapım kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi. Kurs öğretmeni Maide Dai Zengin tarafından açılan dekoratif tablo yapım kursuna katılan 18 kursiyere Üçgen parkta düzenlenen bir etkinlik ile sertifikaları Sevim-Cevat Soyiç Halk Eğitim merkezi Müdürü Öznur Taşkan tarafından takdim edildi.

328 saat süren ve 18 kursiyerin katıldığı dekoratif tablo yapımı kursunu tamamlayan kursiyerler, kurs süresince kesme yapıştırma tekniği ile tablo yapımında üç boyutlu olarak yapılan bir dekoratif tablo için 5 tablo resmi kullandılar.

Merkez Müdürü Öznur Taşkan, tüm kursiyerlere kursa katılımlarından dolayı teşekkür ederek, “Unutulmaya yüz tutmuş bir sanatı öğrenmek ve ev ekonomisine katkı sağlamak amacıyla kursa katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Talepler doğrultusunda yeni kurslar açmaya devam edeceğiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat