Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Devlet Senfoni Orkestrası’ndan Yeni Yıl konseri

Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın yılbaşı öncesinde düzenlediği Yeni Yıl Konseri ile Antalyalı sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Devlet Senfoni Orkestrası’ndan Yeni Yıl konseri
28 Aralık 2017 - 13:32
banner

Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’nın yılbaşı öncesinde düzenlediği Yeni Yıl Konseri ile Antalyalı sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Antalya Devlet Senfoni Orkestrası, Yeni Yıl Konseri düzenledi. Yeni yıl konserinde Müzik Direktörlüğünü Serpil Günseli’nin yaptığı ‘Yeşilçam Sahnede Kabare’ ekibi Uğur Babaürhan, Behzat Uygur, Semiramis Talita, Süheyl Uygur ve Ömer Yılmaz’dan oluşan oyuncu ve solist ekibine eşlik eden Anıl Edebale Şefliği’ndeki Antalya Senfoni Orkestrası, tıklım tıklım dolan salonda müzik ve eğlence şölenine imza attı.

Sahne arkasına izleyici alındı

Daha önce Antalya Film Festivali kapsamında Antalya’da ilk kez sahne alan ‘Yeşilçam Sahnede Kabare’ ekibi bu kez Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) sahne aldı. Konser saatinden yaklaşık bir saat önce dolan salonda yer bulamayan izleyiciler için bir ilke imza atılarak sahne arkasına da alınan izleyiciler, gösteri boyunca hem güldü hem eğlendi. Yeşilçam filmlerinin unutulmaz şarkılarını günümüz yorumuyla ve mizahla izleyicilerle buluşturan Serpil Günseli direktörlüğündeki Uğur Babaürhan, Behzat Uygur, Semiramis Talita, Süheyl Uygur ve Ömer Yılmaz’dan oluşan ekip, söyledikleri nostaljik şarkılar kadar sahne üzerindeki esprileriyle de geceye damga vurdu.

Yeni yıldan sonra tekrar Antalya’da

Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerine de adeta bir saygı duruşu sergilenen gösteri boyunca, birçok Yeşilçam sanatçısını anan usta sanatçılar, seyircileri de interaktif şekilde oyunun içine dahil etti. Gösteri sonunda ayakta alkışlanan Yeşilçam Sahnede Kabare ekibi, “En kısa zamanda tekrar görüşeceğiz. Yeni yıldan kısa süre sonra tekrar Antalya’da sizlerle olacağız. Böylesine büyük bir ilgi için hepinize teşekkür ediyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co