Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Dijital Dönüşüm Eğitimi

Dijital Dönüşüm Eğitimi
03 Kasım 2021 - 19:38

Günümüzde dijital dönüşüm, endüstrileri değiştiren ve kurumların çalışma şeklini etkileyen önemli bir güçtür. Dijital dönüşüm eğitimine sahip olmanın, kuruluşların tam zamanında eğitim çözümleri sunarak gelişme yeteneklerini artırdığı oldukça açıktır. Zamanla, dijital dönüşüm eğitimi daha ölçülebilir, geliştirilebilir ve hedef odaklı hale gelmeye başladı.

Aynı zamanda, çalışma paradigmalarındaki değişiklikler onu (yani çalışmayı) daha sanal, kendiliğinden ve hiper bağlantılı hale getirdi. Bireylerin ne zaman, nasıl ve nerede öğreneceklerine ilişkin kararlar artık belirli bir zaman veya yerle sınırlandırılamamaktadır. Böylece, dijital dönüşüm eğitimini benimseme ihtiyacı, şirketler için kritik bir başarı faktörü haline geldi.

İşin doğasındaki hızlı değişimler ve dijitalleşme, çeşitli sektörlerdeki kuruluşlar için zorluklar yaratmaktadır çünkü iş yapmak giderek daha küreselleşmektedir. Uzaktan çalışma gibi yeni çalışma paradigmaları, geleneksel “iş” tanımını zaman içinde değiştirmiştir. İnsanların ne zaman, nerede ve nasıl çalışmaya istekli olduklarına ilişkin bu dönüşüm, yeni beceriler öğrenme yaklaşımlarında da bir değişiklik getiriyor. Yeni öğrenme paradigmalarına geçişte işgücünü desteklemek, kuruluşların görevidir.

Unutmayın, fabrika kurma danışmanlığı konularından da ölçülebilir, kanıtlanmış hizmetler veren UnoPro, Akademik, profesyonel yöneticilik, girişimcilik ve sanayicilik bilgi ve tecrübesine sahip Türkiye’nin tek eğitim ve danışmanlık kurumudur. Kurumsal firmalardan KOBİ ve küçük işletmelere kadar her segmentten üretim firmasındaki üretim yönetimi bilgi ve tecrübesine sahip olan UnoPro, Türkiye’nin ilk yerli ve milli Model Fabrika’sında sanayinin yalın ve dijital dönüşümü için size özel hazırlanmış eğitim müfredatı ile önce yalınlaşmanıza ve daha sonra Endüstri 4.0’a uygun bir şekilde dijitalleşmenize yardımcı olur. Hemen iletişime geçin!

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al