Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Dilek Türkan’la Türk müziğinde zamanda yolculuk

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN TÜRKAN ŞORAY KÜLTÜR MERKEZİ’NDE DÜZENLENDİĞİ “MURATPAŞA’DA SANAT VAR” KONSERLERİNİN İKİNCİSİNDE, DİLEK TÜRKAN’LA GEÇMİŞTEN BUGÜNE TÜRK MÜZİĞİNDE ZAMAN YOLCULUĞU YAŞANDI.

Dilek Türkan’la Türk müziğinde zamanda yolculuk
02 Aralık 2018 - 11:48

Muratpaşa Belediyesi’nin Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde düzenlendiği “Muratpaşa’da Sanat Var” konserlerinin ikincisinde, Dilek Türkan’la geçmişten bugüne Türk müziğinde zaman yolculuğu yaşandı.

Türkan Şoray Kültür Merkezi, Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlendiği “Muratpaşa’da Sanat Var” konserlerinin ikincisinde de doldu taştı. Türk müziğini modern bir bakış açısı ile geniş kitlelere taşıyan Dilek Türkan, yeni albümü AN ve unutulmaz eski şarkılarla Antalyalı sanatseverlere muhteşem bir gece yaşattı.

Sanatçının kendi sözlerinin ağırlıkta olduğu yeni parçalara, birçoğu gün yüzüne ilk defa çıkmış geleneksel müziğimizden örneklerin de eklendiği AN albümünden şarkılar seslendiren Dilek Türkan’a kemençede Derya Türkan, klavyede Çağrı Sertel, basgitarda Çağlayan Yıldız, udda Enver Mete Aslan, perküsyonda Mehmet Akakay eşlik etti.

Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde sahne almaktan mutluluk duyduğunu söyleyen sanatçı, böyle bir kültür merkezini Antalya’ya kazandırdığı için Belediye Başkanı Ümit Uysal’a da teşekkür etti. Konserin sonunda Başkan Uysal’ın eşi Ümran Uysal, sanatçıya teşekkür çiçeği takdim ederken Dilek Türkan da hayranlarına ‘An’ albümünü de imzaladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - nakliyat -instagram takipçi satın al