Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

DöşemealtıBelediyesi’den vatandaşlara sağlıklı yaşam semineri

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ İLE OFM ANTALYA HASTANESİ İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN NAR MASA BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI KAPSAMINDA EKLEM AĞRILARI, ROMATİZMA, MENOPOZ SONRASI KEMİK ERİMESİ VE TOPUK DİKENİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ.

DöşemealtıBelediyesi’den vatandaşlara sağlıklı yaşam semineri
26 Ocak 2018 - 12:18
banner

Döşemealtı Belediyesi ile OFM Antalya Hastanesi işbirliğinde düzenlenen Nar Masa Bilgilendirme toplantıları kapsamında eklem ağrıları, romatizma, menopoz sonrası kemik erimesi ve topuk dikeni konulu seminer düzenlendi.

Nar Masa bilgilendirme toplantılarının bu haftaki konuğu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktor Yonca Bavlı Eren oldu. Belediye Meclis salonunda yapılan toplantıya belediye personelinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Eklem ve romatizmal ağrılar hakkında bilgiler veren Uzman Doktor Eren, her ağrının romatizma ağrısı olmadığına dikkat çekerek, belirtilerin önemsenmesini ve uzmanlardan yardım alınması gerektiğini söyledi. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktor Yonca Bavlı Erentoplantı sonunda vatandaşların sorularını yanıtladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co