Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

‘E-Ticarete İlk Adım’ programı başlıyor

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) BAŞKANI DAVUT ÇETİN, ANTALYA’DA ELEKTRONİK TİCARET İLE İLGİLİ FARKINDALIĞI ARTIRMAK, İŞLETMELERİN E-TİCARET İLE İLGİLİ BİLGİLENMESİNİ VE ONLİNE SATIŞA ADIM ATMASINI SAĞLAMAK AMACIYLA “E-TİCARETE İLK ADIM PROGRAMI’NI HAYATA GEÇİRDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

‘E-Ticarete İlk Adım’ programı başlıyor
14 Kasım 2018 - 9:48

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Antalya’da elektronik ticaret ile ilgili farkındalığı artırmak, işletmelerin e-ticaret ile ilgili bilgilenmesini ve online satışa adım atmasını sağlamak amacıyla “E-ticarete İlk Adım Programı’nı hayata geçirdiklerini söyledi.

Dijitalleşen dünya ile ticaretin yapısının da değiştiğini kaydeden Başkan Davut Çetin, artık işletmelerin internet ortamında da olmalarının bir zorunluluk haline geldiğini hatırlattı. Bu adaptasyonu sağlayamayanların yaşama şanslarının kalmayacağını ifade eden Çetin,” Müşteriyi kolundan tutup dükkana çekme dönemi kapanmıştır” dedi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu vizyona destek verdiklerini dile getiren Başkan Çetin şöyle konuştu: “Bugüne kadar e-ticareti bilmeyen, bugüne kadar yapmamış ya da bu işi çok daha iyi yapmayı hedefleyen üyelerimize yönelik olarak “e-ticarete ilk adım” programını başlatıyoruz. Program kapsamında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vereceğiz. Programı tamamlayan firmalarımız, online satış yapabilecek bilgi ve beceri ile donanmış olacaklar. İnanıyorum ki; önümüzdeki süreçte çok sayıda Antalya firmasının e-ticaret başarılarını konuşuyor olacağız”

ATSO Başkanı Davut Çetin ‘E-Ticarete İlk Adım Projesi’ lansman toplantısının 20 Kasım’da düzenleneceğini söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al