Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

ebebek’in Düzenlediği Bebekoloji Anadolu’da Buluşmaları’nın 17. Durağı Antalya!

ebebek’in Düzenlediği Bebekoloji Anadolu’da Buluşmaları’nın 17. Durağı Antalya!
19 Eylül 2019 - 6:31
banner

ebebek’in Düzenlediği Bebekoloji Anadolu’da Buluşmaları’nın 17. Durağı Antalya!

2015 yılından bu yana gerçekleştirdiği Bebekoloji Buluşmaları ile bebeveynleri alanında uzman isimlerle bir araya getiren ebebek, Antalya’da gerçekleştireceği 17. Bebekoloji Anadolu’da etkinliği ile keyifli ve bilgi dolu bir gün yaşatmaya hazırlanıyor.

Bebekoloji Anadolu’da konseptiyle Türkiye’nin dört bir yanını ziyaret eden ebebek, Eylül ayında Antalya’daki anne-babalara bilgiyle dokunacak.

Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan ebebek; 21 Eylül Cumartesi günü Antalya Mark AVM’de Pedagog Gözde Erdoğan’ın, Prima Uzman Kurulu Üyesi ve Uyku Danışmanı Pınar Sibirsky’ın, Doğum Koçu ve Emzirme Danışmanı Ebe Necla Güler’in katılımıyla  bebeveynlerle buluşacak. Bilgilendirici oturumlar, sürpriz hediyeler ve yarışmalarla renklenen etkinlikte bebeklerde sağlıklı bir gündüz uykusundan, anne sütünü arttırma önerilerine kadar birçok konuya değinilecek. 

ebebek Hakkında

ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir. 2001 yılında e-ticaret sitesi ile başladığı tecrübesini 2003 yılı başında fiziki mağazacılığa taşıyan ebebek; ebebek.com internet satış sitesi ve 52 ildeki 150 mağazasıyla anne-babalara hizmet vermeye devam ediyor.

www.ebebek.com 0216 325 11 11

Detaylı Bilgi İçin:

Melisa Ece Taner / ebebek Kurumsal İletişim / 0 216 325 73 25 / m.taner@ebebek.com

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi