Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Eğitim-öğretim yılının ilk gününde polisten sıkı denetim

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNİN İLK GÜNÜNDE POLİS EKİPLERİ, ÇEŞİTLİ NOKTALARDA ŞÜPHELİ ŞAHISLARA VE OKUL SERVİSLERİNE YÖNELİK DENETİM YAPTI.

Eğitim-öğretim yılının ilk gününde polisten sıkı denetim
17 Eylül 2018 - 16:58
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde 2018-2019 eğitim öğretim döneminin ilk gününde polis ekipleri, çeşitli noktalarda şüpheli şahıslara ve okul servislerine yönelik denetim yaptı.

Yeni eğitim yılının başlamasıyla Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, ilçenin çeşitli noktalarda okul servislerine yönelik denetim gerçekleştirdi. Servis araçları durdurularak, sürücülerin ve araçların çeşitli evraklarını denetlenirken, içinde bulunan öğrencilerin de emniyet kemerlerini bağlayıp bağlamadıklarını kontrol edildi. Öğrencilere yeni eğitim dönemi için başarı dileğinde bulunan trafik ekipleri, çocuklara emniyet kemerini mutlaka takmaları gerektiğini hatırlattı. Ayrıca Asayiş, Güven Timi ve Çocuk Büro Amirliği ekipleri de ilçedeki okul çevresinde öğrenci giriş-çıkış saatlerinde şüpheli görülen şahıslar yönelik denetim yaptı. Yetkililer denetimlerin sıklıkla süreceğini belirtti.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim