Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Eğitimhane

Eğitimhane
10 Eylül 2020 - 14:16
banner

Çok bilindik bir klişe olan ‘’Yeni eğitim ve öğretim yılının ilk zili çaldı’’ cümlesi tekrar hayat buldu. Bu anlamda öğrencilere farklı hizmetler sunan ‘’Eğitimhane nedir?’’ sorusu ise oldukça merak edilen cevaplar barındırıyor. Eğitimhane’nin bu denli merak edilmesinin altında yatan neden, elbette herkesten fazla düşünülen çocukların geleceği. Çocuklar ve eğitimleri adına 2006 yılından bu yana aktif ve kesintisiz olarak eğitim veren www.egitimhane.com, aktif öğrencilik hayatını sürdüren ilk okul, orta öğretim ve lise hayatları boyunca faydalanabilecekleri internet tabanlı bir eğitim kılavuzu.

Eğitimhane Nedir?

Eğitimhane’de okuma yazma öğrenimi, tatil ödevleri, soru bankaları gibi pek çok kaynak bulunurken, ders dışı sunular, KPSS sınavına hazırlananlar için ek dosyalar ve yine internet tabanlı eğitim programları yer alıyor. Yüz binlerce kullanıcısı olduğu bilinen Eğitimhane, sistemde günün her anı binlerce aktif kullanıcı ve yüzlerce üyesi ile Türkiye’nin en büyük online eğitim kaynak sitesidir. Öğrencilerin gelişimi ve geleceği adına ücretsiz pek çok dosyayı ve eğitim kaynağını imkânlar dâhilinde tüm öğrencilere ve hatta velilere ulaştıran Eğitimhane’yi takdir etmemek mümkün değil.

Eğitimhane Kimlere Göre?

Son dönemde online eğitim kaynağına ihtiyaç duyan Türkiye’de, bu hizmeti veren Eğitimhane kimlere göre?

Eğitimhane’de temel eğitim alan üç farklı kulvar için yine üç farklı sistem bulunuyor. Sistemde 1. Sınıflar, 2. Sınıflar, 3. Sınıflar, 4. Sınıflar için ilkokul eğitim dosya kaynakları, eğitim programları, soru bankası ve tatil ödevleri, ayrıca 1. Sınıflar için okuma yazma dersi bulunuyor. 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar için orta öğretim program, ders, soru bankası ve tatil ödevleri, lise için ise 9, 10, 11 ve 12. Sınıflar için de keza ders bilgileri, dosyaları, soruları ve ödevleri yer alıyor. Tüm bunların dışında, Eğitimhane’den fayda etmek isteyen KPSS sınav adayları için de pek çok dosya yer alıyor. Bu sebeple de temel eğitim almak zorunda olan tüm öğrenciler, velileri, KPSS adayları ve eğitime katkı sağlamak isteyen öğretmenler, bu sistemden faydalanabilirler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co