Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Ekolojik Kreşte 23 Nisan coşkusu

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ EKOLOJİK KREŞ ÖĞRENCİLERİ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLADI. ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MİNİKLER KOSTÜM PARTİSİ DÜZENLEYEREK EĞLENDİ. BİRBİRİNDEN İLGİNÇ TASARIM VE HAYALİ KAHRAMANLARIN KOSTÜMLERİNİ GİYEN EKOLOJİK KREŞ ÖĞRENCİLERİ FİNALDE İSE DEV ATATÜRK POSTERİ VE TÜRK BAYRAĞI AÇTI.

Ekolojik Kreşte 23 Nisan coşkusu
22 Nisan 2018 - 10:52
banner

Döşemealtı Belediyesi Ekolojik Kreş öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını büyük bir coşkuyla kutladı. Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında minikler kostüm partisi düzenleyerek eğlendi. Birbirinden ilginç tasarım ve hayali kahramanların kostümlerini giyen Ekolojik Kreş öğrencileri finalde ise dev Atatürk posteri ve Türk bayrağı açtı.

Döşemealtı Belediyesi tarafından 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında hizmete açılan Ekolojik kreşte ilk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenlendi. 3-6 yaş arası 120 minik öğrenci ve öğretmenleri giydikleri kostümlerle Çocuk bayramı kutlaması yaptı. Minikler günlerdir hem sınıflarını hem de okullarını adeta gelin gibi süsleyerek bayrama hazırladı.

Okul bahçesinde marş ve şarkılarla coşan öğrenciler daha sonra ilginç kostümleriyle mini defile düzenledi. Arkadaşları ve kendileri gibi kostüm giyen öğretmenlerini alkışlayan minikler daha sonra çeşitli oyunlar oynayıp hazırlanan balonları patlatma yarışması yaptı. Ekolojik Kreş öğrencilerinin finali ise muhteşem oldu. Kendilerine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü unutmayan öğrenciler Atatürk posteri ve Türk bayrağı açıp, İzmir Marşı ile coştular.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co