Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

EMITT’te Büyükşehir standına ziyaretçi akını

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 22. DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI’NA (EMITT) KATILDI.

EMITT’te Büyükşehir standına ziyaretçi akını
26 Ocak 2018 - 14:23
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT’e katıldı. Her yıl yaklaşık 46 bin sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki seyahat fırsatlarını yakalamak isteyen yerli ve yabancı ziyaretçileri ağırlayan fuarda Büyükşehir Belediyesi standına ilgi yoğun oldu.

Vizyon projeler vitrinde

EMITT’te görücüye çıkan Tünektepe, Boğaçayı, Kruvaziyer Liman ve Konyaaltı Sahili gibi Antalya’nın çehresini değiştirecek dev vizyon projeler ziyaretçilerden tam not aldı. Yaz tatillerini Antalya’da geçiren çoğu katılımcı turizm sezonuna kadar tamamlanacak olan ve Antalya’nın pırlanta gerdanlığı olarak nitelendirilen Konyaaltı Sahili Projesi’ne büyük ilgi gösterdi. Bu yıl 60 bin metrekarelik 10 salonda 85 ülkeden bin 65 katılımcıyı ağırlayan EMITT, 28 Ocak Pazar gününde sona erecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -