Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Emniyet, Mahallelerde yabancı tespiti yapacak

Antalya’nın Korkuteli İlçe Emniyet Müdürlüğü, Mahallelerde yabancı tespiti yapacak.

Emniyet, Mahallelerde yabancı tespiti yapacak
02 Ocak 2018 - 17:30

Antalya’nın Korkuteli İlçe Emniyet Müdürlüğü, Mahallelerde yabancı tespiti yapacak.

Korkuteli İlçe Emniyet Müdürü Hacı Duman, Mahalle Muhtarlarına Mahallelerde yabancı tespiti yapacaklarını söyledi.

Duman, İlçe Emniyet Müdürlüğünün Polis-halk ilişkilerinin geliştirilmesi, güvenlik ve asayiş konularında halkın tespit, değerlendirme ve beklentilerinin yanında doğrudan katılımın sağlanması, daha huzurlu bir yaşam alanı için halkla ortak çalışmalar yapılabilmesi, vatandaşların şikayet ve sorunlarının, yerinde ve birebir iletişim kurularak değerlendirilip çözüm üretilebilmesi amacıyla mahalle huzur toplantılarında muhtarlara uyarılarda bulundu.

Emniyet Müdürü Hacı Duman, “İlçede nerde ne kadar yabancı var tespitini yapacağız. Sizlerde en kısa sürede mahallelerinizdeki yabancı tespitlerini tamamlayıp bize bildirin. Sadece Suriyeliler değil tüm yabancılar bu uygulanın içinde, Türkî Cumhuriyetlerden olabilir, başka yerlerden olabilir, hangi yolla nasıl geldi, oturma izni var mı, kaçak mı girmiş bunların tespitini yapmamız lazım. Sizlerde mahallelerinizdekileri tespit edip bize bildirin” uyarısında bulundu.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıbeşiktaş haber transfer 1903