Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Emniyet Müdürü Ulucan , engelli bireyleri bulunan personelleri ile buluştu

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRÜ MEHMET MURAT ULUCAN VE EŞİ SELDA ULUCAN, ŞUBE MÜDÜRLERİ VE EŞLERİ İLE AİLESİNDE ENGELLİ BİREY BULUNAN POLİS AİLELERİ 3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ SEBEBİYLE ÇAKIRLAR POLİS ATLI BİRLİK TESİSLERİNDE DÜZENLENEN KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ.

Emniyet Müdürü Ulucan , engelli bireyleri bulunan personelleri ile buluştu
02 Aralık 2018 - 16:20

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan ve eşi Selda Ulucan, şube müdürleri ve eşleri ile ailesinde engelli birey bulunan polis aileleri 3 Aralık Engelliler Günü sebebiyle Çakırlar Polis Atlı Birlik Tesislerinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıda konuşan Ulucan, engelli insanların hayata daha kuvvetli tutunması, her alanda kendilerini geliştirip, yaşama sevincini kaybetmemeleri için herkesin üzerine düşen büyük sorumlulukları olduğunu belirterek ” Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak bizler de bu sorumluluk bilinci ile toplumun aktif birer bireyleri olarak gördüğümüz engelli vatandaşlarımızın daima destekçisi olacağız.” diyerek verdiği mesajın ardından, tüm engelli aileleri ve engelli bireylerle tek tek sohbet etmiş ve sorunlarını dinlemiştir.

Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan’ın girişimleri ile hayırsever bir vatandaştan temin edilen akülü engelli sandalyesi engelli bir çocuğa hediye edildi.

Yoğun katılımın yaşandığı organizasyonda engelli çocuklara Emniyet Müdürü Ulucan tarafından oyuncak da hediye edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al