Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

En Uygun Engelli Merdiven Asansör Sistemi Nart Lift

En Uygun Engelli Merdiven Asansör Sistemi Nart Lift
18 Ekim 2021 - 14:49

En Uygun Engelli Merdiven Asansör Sistemi Nart Lift

Nart Lift yaşlılar ve engelliler için özel olarak tasarladığı merdiven sistemleri ile birlikte günlük yaşamlarına rahatlık ve konfor sunuyor. Yaşa bağlı olarak vücut fonksiyonlarının azalması veya çeşitli sağlık sorunları gerekçesiyle yaşanan sorunlar merdiven kullanımını zor hale getirebilir. Yaşlı ve engelli asansörü olarak kullanılan merdivenler ile birlikte katlar arasında iniş çıkış yapmak ise zor olmaktan çıkıyor. Bu sayede tüm yaşlılar, engelliler, çeşitli sağlık sorunu yaşayanlar için merdiven kullanımı kolay hale geliyor. 

Merdiven Asansörünün Sunduğu Avantajlar 

Merdiven asansörü fiyatları ve kullanımı ile birlikte hareket güçlüğü yaşayanlar için günümüz açısından en ideal çözümdür. Yapılardaki katlar arasında geçişin çok kolay şekilde tamamlanmasını sağlayan merdiven asansörü çeşitleri bu sayede pratik çözüm sunarak büyük bir kolaylık sunmaktadır. En az iki katlı yapılarda kullanım açısından uygunluk taşıyan bu merdiven asansör çeşitleri ile ev değiştirmeden mevcut sağlık durumuna uyumlu tasarım yapılabilmektedir. 

Yaşlılık ve engel gibi durumlar başta olmak üzere kişilerin hareket kabiliyetinin kısıtlandığı zamanlarda merdiven iniş çıkışları ciddi sorunlara yol açabilir. Öyle ki kişiler bu durumda rahat hareket edemedikleri için merdivenleri kullanamaz hale gelebilir. Merdiven asansörler ise pratik şekilde merdivene montaj edilmektedir. Bu sayede de yapının genel özelliğinde de herhangi bir değişiklik oluşmadan merdiven asansörü kullanılabilmektedir. Dayanıklı yapısı sayesinde de uzun ömürlü kullanım sunan modeller merdivenin ve alanın yapısına göre de farklılık taşır. 

Merdiven Asansörü Çeşitleri Neler? 

Nart Lift tarafından sunulan merdiven asansörü çeşitleri mekânların yapısına en iyi şekilde uyum sağlamak için geliştirilmiştir. Bu yüzden hem yapının hem de kullanıcılarının beklentilerine doğru yanıtlar vermek mümkün olur. Flow X Dönüşlü Merdiven Asansörü gibi modeller düz çizgide olmayan merdivenler içindir. Merdivenin dönüşüne de uyum sağlayan bu asansör sistemi, kullanıcıyı basamak inmek veya çıkmak zorunda bırakmadan merdivenin asıl bitmiş olduğu alanda bırakmaktadır. Böylece kişi zemini daha güvenli şekilde kavrayabilir. Aynı zamanda güvenlik açısından da olası risklerin önüne geçilmektedir. 

Levant düz tip modeller ise düz yapıda olan merdivenler için tasarlanmıştır. Bu modeller doğrudan merdivenin korkuluk olan kısmının karşısına monte edilmekte ve asansör de kolay şekilde hareket etmektedir. Bir diğer model ise dışarısı kullanımı içindir. Bazı binaların dış kapıları ile kaldırım arasında merdiven bulunduğundan Levant Outdoor gibi modeller dışarısı için tasarlanmaktadır. Özellikle hava koşullarına karşı daha dayanaklı malzemeden üretilen bu modeller böylece her zaman dışarıda durarak ihtiyaç halinde kullanılmaya karşı hazır olmaktadır. 

Merdiven Asansörü Kurulumu Kolay mı? 

Merdiven asansörü kullanımı kadar kurulumu da oldukça kolaydır. Nart Lift tarafından sunulan asansör hizmetlerinde ücretsiz keşif yapılmaktadır. Bu kapsamda da tercih edilecek merdiven tipi en doğru şekilde belirlenmektedir. Aynı zamanda kullanıcının da beklentilerine doğru yanıt verecek modeller yine kullanıcının onayına sunulmaktadır. Alanında uzman makine mühendisleri tarafından tasarlanan ve kurulumu yapılan asansörler çok kısa süreler içerisinde kuruluma hazır hale getiriliyor. Her merdivenin veya kullanıcının asansörü kullanım özelliği değişebildiği için sunulan asansörler hazır olarak değil, belirlenmiş ölçüler kapsamında proje dahilinde kullanıma sunulmaktadır. Bu sayede ilave uğraş çıkmadan, kurulum işlemleri sonrasında kullanıcı hemen merdiven asansörü kullanmaya başlayabilir.

Yaşlı ve engelli asansörü fiyatları kurulacak olan merdiven ve zeminin özelliklerine, istenen taleplere ve diğer etmenlere bağlı olarak değişmektedir. Ancak her durumda yüksek kaliteyi uygun fiyatlar ile sunan asansör çeşitleri özellikle günlük yaşama sundukları kalite ve konfor ile birlikte ideal bir ürün olmayı başarıyor. 0236 231 77 11 telefon numarasından Nart Lift Erişim Sistemleri uzman kadrosuyla iletişime geçebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al