Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tütüncü’den öğrencilere kucak dolusu müjde!

Tütüncü’den öğrencilere kucak dolusu müjde!
18 Ekim 2021 - 17:42

İlçesindeki 100. Yıl Ortaokulu’nu ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilere okul bahçesinin genişletilmesinden yağmurdan korunma alanlarına, yemek masalarından kütüphane masalarına, spor malzemelerine kadar birçok konuda kucak dolusu müjdeler verdi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçesindeki okul ziyaretlerini sürdürüyor. Çok sevdiği çocuklara kalıcı eserler bırakmak ve onların daha iyi ortamlarda eğitim görmelerini sağlamak için sık sık ilçesindeki okulları ziyaret eden Başkan Tütüncü, okul yönetiminin, öğrencilerin istek ve taleplerini yerinde dinliyor.  2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılında da ilçesindeki okul ziyaretlerini sürdüren Başkan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde de Çamlıbel Mahallesi’ndeki 100.Yıl Ortaokulu’nu ziyaret etti. Tütüncü, öğrencilerin alkışlarıyla ve coşku dolu karşılamasıyla okula girdi. Çiçek takdim eden öğrenciler, kendi yaptıkları el emeği bir tabloyu da Başkan Tütüncü’ye hediye etti.

Tütüncü’den müjde üstüne müjde 

Öğrencilere seslenen Başkan Tütüncü,  “Duydum ki, bazı istekleriniz varmış. Yemek yiyecek masallarınız yokmuş. Bahçenize yemek yiyeceğiniz masaları ben gönderiyorum. Oturma banklarınız yokmuş, onları da gönderiyorum. Yemek yerken yağmurdan korunacak yerde istiyormuşsunuz, onu da yaptırıyorum. Duydum ki, bahçenin biraz daha genişlemesini istiyormuşsunuz, onu da yaptırıyoruz.” dedi.  

Okul kütüphanesini gezdi

 “Basketbol potası da ister misiniz?, Voleybol oynamak ister misiniz ?” diye sorduğu öğrencilerden “Evet” cevabını alan Başkan Tütüncü, “Tamam o zaman, basketbol potalarınızda geliyor, voleybol filesi de geliyor. Futbol kalesi de geliyor. Duydum ki; spor malzemelerinizde eksikmiş, onların da hepsi geliyor.” diye konuştu. Başkan Tütüncü, öğrencilere verdiği müjdeli haberlerden sonra okulu gezdi. Okul kütüphanesine de uğrayan Başkan Tütüncü, raflardaki kitapları inceledi, kütüphane de okuma masalarının olmadığını görünce, okul yönetimine “Kütüphanenin okuma masaları da bizden” diyerek, bir müjde daha verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al