Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Engelsiz Kafe’de yılbaşı partisi

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe Spor ve Yaşam Alanı’nda özel çocuklar, 2018’i kutladı.

Engelsiz Kafe’de yılbaşı partisi
31 Aralık 2017 - 11:10
banner

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe Spor ve Yaşam Alanı’nda özel çocuklar, 2018’i kutladı.

Kutlamalara, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve eşi Ümran Uysal’ın yanı sıra Adalya Vakfı Başkan Vekili Bilal Köleoğlu, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin katıldı. Kutlamalarda kar püskürtme makinesiyle sun’i kar da yağdırıldı.

“Hepimiz için, 2018 yılı kar gibi beyaz olsun” diyen Uysal, “Ürettiğimiz en önemli şey, en önemli değer sevgi, saygı, dayanışma, kardeşlik. Bundan daha üstün bir üretim yok. Asfaltı herkes yapar. Konteyneri, parkları, binaları herkes yapar. Ama sevgiyi, saygıyı yapmak özel bir itina ve gönülden çalışma istiyor. Bu yolda her türlü katkıyı koyduğunuz için velilerimize destekçi kurumlara ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, nice yıllar diliyorum” dedi.

Başkan Uysal, konuşmasının ardından yıl boyunca Engelsiz Kafe ve onun özel çocuklarını yalnız bırakmayan kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketlerini takdim etti. Özel çocuklar da Başkan Uysal’a bir fotoğrafını hediye etti.

Gönüllerince kutladılar

Konuşmalar ve plaket törenin ardından Engelsiz Kafe’nin özel çocukları hazırladıkları birbirinden renkli gösterilerle aileleri ve onlarla her zaman birlikte olan kurum ve kuruluşların temsilcileriyle yeni yılın gelişini kutladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co