Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Erişim Kontrol Cihazları

Erişim Kontrol Cihazları
02 Kasım 2021 - 16:35

Son yıllarda birçok işletme erişim kontrol cihazlarını tercih etmektedir. Bu cihazlar fabrika girişlerine, laboratuvar girişlerine, iş yeri girişlerine, okul girişlerine ve diğer birçok alana yerleştirilebilir. Erişim kontrol cihazları sayesinde ilgili alana sadece yetkili kişilerin giriş-çıkış yapmasına izin verilir. Böylelikle ortaya çıkabilecek her türlü yetkisiz giriş önlenmiş olunur. Erişim kontrol cihazları kart okuyucu ve parmak izi okuyucu gibi iki farklı türe sahiptir. Her okuyucu türü kendine has avantajları beraberinde getirir.

Erişim Kontrol Cihazları Hangi Avantajları Sunar?

Erişim kontrol cihazlarının sunduğu en önemli avantaj yetkisiz girişlerin engellenmesidir. Özellikle hassas operasyonların yürütüldüğü alanlar için bu oldukça önemlidir. Yetkisiz girişler ciddi bir güvenlik sorununa yol açabilir. Ancak kart okuyucu ya da parmak izi okuyucu sayesinde giriş-çıkış yapan kişilerin kim oldukları belirlenebilir.

Bu cihazların sunduğu diğer bir avantaj ise personel kontrolüne izin vermeleridir. Erişim kontrol cihazları aynı zamanda personel takip sistemleri olarak da kullanılabilirler. Kısa bir entegrasyon sürecinin ardından personelin giriş-çıkış saatleri, ek mesaileri ve mola süreleri kolaylıkla takip edilebilir. Bu sayesinde özlük işleri kısa sürede gerçekleştirilerek ek mesai gibi hesaplamalar erişim kontrol sisteminden gelen verileri kullanarak yapılabilir.

ZKTeco, sunduğu farklı erişim kontrol cihazı seçenekleriyle işletmelerin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunar. Kart okuyucu, parmak izi okuyucu, erişim kontrol paneli ve veri alma modülleri arasından seçim yaparak işletmenizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al