Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’in bisiklet yolu ağı genişliyor

Kepez’in bisiklet yolu ağı genişliyor
03 Kasım 2021 - 7:44

Antalya Kepez Belediyesi,  hareketli ve sağlıklı bir yaşam için ilçeye 11 bin 80 metre bisiklet yolu kazandırdı.

Kepez’in bisiklet yolu ağı her geçen gün genişliyor. Sağlıklı bir yaşam ve alternatif ulaşım aracı olan bisiklet kullanımını yaygınlaştırmaya yönelik çalışmalar yapan Kepez Belediyesi, doğu ve batı mahallelerini bisiklet yolları ile birbirine bağlıyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ilçeye 10 km uzunluktan oluşan bisiklet yolu müjdesi üzerine Fen İşleri ekiplerinin ulaşım, ve çevre için, bisiklet sürücülerinin rahatlığı için bisiklet yollarının yapımlarını hızlandırdı.

 Kepez Belediyesi, bugüne kadar ilçeye Kır Çiçeği Caddesinde 3 bin 300 metre, Yeşiltepe Mahallesi Ziya Gökalp Caddesine 1726 metre, Gündoğdu Mahallesi 2488 sokağa 924 metre, Alparslan Türkeş Bulvarı’nda 2 bin 200 metre, Baraj mahallesine 1750 metre, Habibler mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu caddesine 1180 metre bisiklet yolu kazandırdı. Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından bugüne kadar ilçeye toplamda 11 bin 80 metre bisiklet yolu yapıldı. 

Antalya kepez haberleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al