Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Eskiler İletişim Fakültesi’nde hayat buluyor

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ RADYOSU ÜNİFM 91.3 EKİBİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİ GERİ DÖNÜŞÜM PROJESİYLE YENİ BİNASINA TAŞINAN İLETİŞİM FAKÜLTESİ’NE YENİ BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRMAYI HEDEFLİYOR.

Eskiler İletişim Fakültesi’nde hayat buluyor
15 Ekim 2018 - 10:38

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyosu ÜniFm 91.3 ekibi gerçekleştireceği geri dönüşüm projesiyle yeni binasına taşınan İletişim Fakültesi’ne yeni bir görünüm kazandırmayı hedefliyor.

Geri dönüşüm sanatçısı Adnan Ceylan’ın katkılarıyla gerçekleşecek proje kapsamında kullanılmayan eşyalar sanatsal bir biçimde yeniden forma sokularak fakültenin fuaye alanında, koridorlarında ve diğer birimlerinde sergilenecek. Proje için evlerde, işyerlerinde kullanılmayan işlevsel ya da işlevselliğini yitirmiş her türlü nesnenin bağışlanabileceğini belirten Öğretim Görevlisi Suat Erdöl, bu sayede geri kazanılan ve yeni bir görünüme kavuşan nesnelerin İletişim Fakültesi’ne de yeni bir görünüm kazandıracağını belirtti.

Ayrıca bu projeyle israf ekonomisine karşı küçük çaplı da olsa bir hareket başlatılacağını ifade eden Erdöl, “Geri dönüşüm sanatçısı Adnan Ceylan’ın da kıymetli desteği ile gerçekleştireceğimiz proje sonrası destek veren herkesi gönderdikleri eski eşyaların yeni ve sanatsal form kazanmış hallerini ve fakültemizle nasıl bütünleştiğini görmek üzere de fakültemize bekliyoruz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -