Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. Bölümde Hızır firar ediyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. Bölümde Hızır firar ediyor
28 Kasım 2017 - 12:31
banner

Bu akşam Atv ekranlarına gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. Bölüm‘de Hızır Reis hastahane dönüşünde cezevi aracından firar ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. bölümde hastahaneye giden Hızır Reis hastahane dönüşünde cezaevi aracı içerisinde hasmı Mürsel’i yaralamıştı.Bu akşam ekranlara gelecek olan 82. bölümde Cezaevi aracından Hızır Reis firar ediyor.Ama hala Mürsel’i öldürme peşinde olan Hızır Reis bir yandan da diğer sorunları ile mücadele etmektedir.Kardeşi İlyas ve dostları da Mürselin peşine düşerek nerede olduğunu bulmaya çalışmaktadırlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. Bölüm’de Hızır Reis Ünal Kaplan ile konuşmasında Ailesinden birisine Mürsel tarafından bir zarar gelmesi halinde Ünal Kaplan’a önce seni öldürürüm diyerek öfkesinin nedenli büyük olduğunu göstermektedir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co