Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Estetik, Kozmetik ve Spa-Wellnes için Cilt Bakım Koltuğu

Estetik, Kozmetik ve Spa-Wellnes için Cilt Bakım Koltuğu
10 Mart 2019 - 11:48
banner

Estetik, Kozmetik ve Spa-Wellnes için Cilt Bakım Koltuğu

Estetik, kozmetik ve Spa Wellnes alanında en sık tercih edilen spa ekipmanları arasında yer alan cilt bakım koltuğu bu alanlarda kullanılmak için üretilmiş konforlu koltuklardır. Cilt bakım koltuğu, profesyonel cilt bakımı yapan uzmanların, işlem sırasında daha rahat hareket edebilmeleri ve hastanın konforu açısından büyük öneme sahiptir. Cansukozmetik.com olarak sizleri bu konforla tanıştırmak bizim görevimiz olmuş olup, cilt bakım koltuklarımızda yapılacak işlem esnasında koltuğa kumanda ile müdahale etmek mümkündür. Kumanda ile hareket doktor ya da uzmanlara büyük kolaylık sağlar.

Cilt Bakım Koltuklarının Özellikleri

Cilt bakım koltuklarının belli bir taşıma kapasitesi vardır. Bu kapasite 200 kg ile sınırlandırılır. Koltuğun sırt kısmı 0 ile 90 derece aralığında el ile ayarlanabilir bu sebeple istenilen açıda yatırılabilir ya da dik pozisyona getirilebilir. Cilt bakım koltuğu, ayak kısmı 0 ile 40 derece olacak şekilde, el ile ayarlanabilir, ayaklar tam olarak kaldırılabilir ya da kalçanın hizasında düz olacak şekilde tutulabilir.

Cansu Kozmetik, olarak satışı  yapılan cilt bakım koltuğunu, 170 cm yatırarak, sedye pozisyonuna getirmeniz mümkündür. Ürünümüzde, hastaya kolay müdahale edilme açısından kol koyma yerleri bulunur. Kol koyma aparatları ile örneğin bir dövme işlemi daha rahat gerçekleştirilir. Deri özelliğe sahip olan cilt bakım koltuğu, deri olup anti bakteriyel ve silinebilir özelliğe sahiptir. Bütün metal çelik gövdesi 200 derece ile fırınlanmış olup elektrostatik toz boya ile fırınlanması yapılmıştır. Derilerin altında bulunan sünger ise kesinlikle çökme yapmaz.

Elektrikli Cilt Bakım Koltuğu

Elektrikli cilt bakım koltuklarımız, cansukozmetik.com olarak sizlere satış hizmeti vermektedir. Elektrikli cilt bakım koltuğu, saç ekiminden tutunda ayak bakımına kadar birçok işlemde kullanılır.

Elektrikli Cilt Bakım Koltuklarının Özellikleri Nelerdir?

Ele

ktrikli cilt bakım koltuklarının ayak uçlarını ayarlamak için el kumandasıyla 0 ile 40 derece arasında, sırt dayama kısmını ayarlamak için el kumandasıyla 0 ile 90 derece arasında ayarlanabilir iken, yükseklik ayarı ise yine el kumandası ile 60 ile 90 derece arasında ayarlanabilir. Elektrikli cilt bakım koltuğu, mafsal ayakları ile sallanma veya devrilme tehlikesi ortadan kalkmış olup, cihaz zeminle uyumlu haldedir. Koltuk yüzeyleri, kolay temizlenebilir özellikte olup, vinleks ile deri döşeme yapılmış olup daha uzun ömürlü olması amaçlanmıştır. Tasarımlar şık ve özeldir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için : www.cansukozmetik.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co