Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

FETÖ firarisinin inanılmaz değişimi

ANTALYA’DA SABAH SAATLERİNDE GÖZALTINA ALINAN FETÖ FİRARİSİ ESKİ YARBAY ÖZCAN KARACAN’IN İNANILMAZ DEĞİŞİMİ FOTOĞRAF KARELERİNE YANSIDI. KARACAN’IN 13 AYLIK DÖNEMDE SAÇLARINI UZATIP KİLO VERDİĞİ, TOP SAKAL BIRAKTIĞI GÖRÜLDÜ. KARACAN’IN GÖREV YAPARKEN ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFIYLA ÇOK AZ BENZERLİĞİNİN BULUNMASI DİKKAT ÇEKTİ.

FETÖ firarisinin inanılmaz değişimi
16 Ağustos 2017 - 15:18
banner

Antalya’da sabah saatlerinde gözaltına alınan FETÖ firarisi eski Yarbay Özcan Karacan’ın inanılmaz değişimi fotoğraf karelerine yansıdı. Karacan’ın 13 aylık dönemde saçlarını uzatıp kilo verdiği, top sakal bıraktığı görüldü. Karacan’ın görev yaparken çekilmiş fotoğrafıyla çok az benzerliğinin bulunması dikkat çekti.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekiplerinin bir süredir fiziki ve teknik takibe aldığı ve bağlantılarını tespit etmeye çalıştığı firari eski Yarbay Karacan bu sabah saatlerinde Güvenlik Mahallesi’nde düzenlenen operasyonla yakalanmıştı. Karacan’ın üzerinden sahte kimlik ve ehliyet ele geçirilmişti. Karacan’ın sağlık kontrolüne getirilişi sırasında üzerinde İstanbul yazılı bir tişört, kot pantolon ve spor ayakkabı giydiği görüldü.

15 Temmuz günü Taarruz Helikopter Tabur Komutanı olan Yarbay Özcan Karacan, Kara Havacılık Komutanlığı Harekat Merkezini ele geçirerek, sivillerin eylem yaptığı ve yoğunlaştığı yerleri tespit ettikten sonra, taarruz helikopterlerini yönlendirip buraları bombalatmakla suçlanıyor. Karacan’ın “Sivil, asker, polis hepsi düşmanımız. Hedef gözetmeksizin ateş edin” biçimindeki telsiz konuşma kayıtları da, soruşturma dosyalarına yansımıştı.

“Cumhurbaşkanına suikast girişimi”, “anayasal düzeni kaldırmaya teşebbüs” ve “silahlı terör örgütü üyesi olmak” suçlarından aranan Karacan’ın özel bir ekip tarafından Ankara’ya götürüleceği belirtildi.

Öte yandan Özcan Karacan’ın inanılmaz değişimi fotoğraf karelerine yansıdı. Görev yaptığı dönemde daha kilolu ve kısa saçlı olan FETÖ firarisi Karacan’ın 13 aylık dönemde saçlarını uzatıp kilo verdiği, top sakal bıraktığı görüldü. Yakalandığında gözlüklü olan Karacan’ın görev yaparken çekilmiş fotoğrafıyla çok az benzerliğinin bulunması dikkat çekti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -