Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

FETÖ’nün Alanya sorumlusu yakalandı

FETÖ’nün Alanya sorumlusu yakalandı
24 Temmuz 2017 - 14:04

Antalya’da, FETÖ/PDY’nin Türk Silahlı Kuvvetlerindeki ’kripto’ yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, Alanya ile Dağıstan ülke sorumluluğunu yapan ve 15 Temmuz sonrası gizlenen Osman A. yakalandı. Osman A.’nın halen Milli Eğitim Müdürlüğünde öğretmenlik yaptığı ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, FETÖ’nün önemli kademelerinde görevler yapan ve bugüne kadar gizlenmeyi başaran Osman A.’nın Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde halen öğretmen olarak çalıştığı anlaşıldı.

Örgütün il kabul ettiği Alanya ile Dağıstan ülke sorumluluğunu yapan Osman A., itirafçı ifadeleri doğrultusunda örgütsel görevi belirlenip takibe alındı.

Antalya Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yaptığı teknik ve fiziki takibin ardından Osman A.’nın Alanya’da ikamet ettiği bilgisine ulaşıldı. Tespit üzerine harekete geçen ekipler FETÖ şüphelisini belirlenen adreste gözaltına aldı. Evde yapılan aramalarda ise çok sayıda dijital veri de ele geçirildi. Gözaltına alınan Osman A.’nın örgütün önemli isimlerinden birisi olduğu ortaya çıkarken, halen bir devlet okulunda öğretmen olarak görev yaptığı öğrenildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al