Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Finike Turunçovaya jandarma karakolu

ANTALYA’NIN FİNİKE İLÇESİ TURUNÇOVA MAHALLESİNE JANDARMA KARAKOLU AÇILIYOR.

Finike Turunçovaya jandarma karakolu
05 Ocak 2018 - 14:59

Antalya’nın Finike İlçesi Turunçova Mahallesine Jandarma Karakolu açılıyor.

Finike İlçe Jandarma Komutanlığı ve Finike Belediyesi iş birliği ile Turunçova eski Belediye hizmet binasına Merkez Karakolu açılıyor. Karakol başta Turunçova Mahallesi ve bölgeye hizmet verecek. Finike İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yakup Alagözoğlu, “Karakol Turunçova ve yöresi için gerekliydi. Biz merkezden vakalara ulaşmakta zorluk çekiyorduk. Belediye Başkanımız Belediye hizmet binasını jandarmaya tahsis yaptı. Artık Turunçova ve yöresi daha da güvenli hale geldi” dedi.

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu ise “Bizim için halkımızın can ve mal güvenliği önceliktedir. Turunçova ve yakınındaki mahallelerimizde her geçen hırsızlık olayları oluyordu. Halkımızın malı gasp ediliyordu. Belediye olarak Valiliğimiz ile işbirliği yaparak bu sorunu çözmüş bulunmaktayız. En kısa süre içinde açılışını gerçekleştirecek.” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al