Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Gastronomi Birliği Derneği’nden AÜ Destekleme Vakfı’na destek

GASTRONOMİ BİRLİĞİ DERNEĞİ BAŞKANI TUNÇ ULUÇ İLE ANTALYA ÜNİVERSİTE DESTEKLEME VAKFI BAŞKAN YARDIMCISI FATMA GÜL HESAPCIOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ.

Gastronomi Birliği Derneği’nden AÜ Destekleme Vakfı’na destek
11 Aralık 2018 - 14:54
banner

Gastronomi Birliği Derneği Antalya, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Akdeniz Üniversitesi öğrencilerine, Antalya Üniversite Destekleme Vakfı aracılığıyla burs desteği veriyor.

Gastronomi Birliği Derneği Başkanı Tunç Uluç ile Antalya Üniversite Destekleme Vakfı Başkan Yardımcısı Fatma Gül Hesapcıoğlu ile bir araya geldi.

Vakıfta yapılan toplantıda, Dernek Başkanı Tunç Uluç, derneğin kurulma nedenlerinin başında eğitime destek olduğunu belirterek, Türkiye’nin en başarılı Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’ne sahip olan Akdeniz Üniversitesi öğrencilerini, önceki yıllar olduğu gibi, bu yıl ve bundan sonraki yıllar da desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Antalya Üniversite Destekleme Vakfı Başkan Yardımcısı Fatma Gül Hesapcıoğlu ise Vakıf olarak kuruldukları 1973 yılından beri, Akdeniz Üniversitesi’ni desteklediklerini söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co