Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Gate.io En Yüksek Yönlendirme ID Kodu

Gate.io En Yüksek Yönlendirme ID Kodu
03 Aralık 2021 - 19:53

Verilen gate.io İD in ve yazıda adı geçen web sitesinin havadis07.com ile bir alakası bulunmamaktadır.

Gate.io kripto para borsası standart üyeliklerde al-sat işlemlerinde yatırımcılardan %0.2 komisyon ücreti almaktadır. Eğer https://www.gate.io/signup/8317096 linki üzerinden hesap oluşturursanız bu komisyon ücretini her işlemde %30 indirimli şekilde ödersiniz. Mobil uygulama üzerinden kayıt olacak kişilerin bu komisyon indirimden yararlanabilmesi için Yönlendirme ID’si kısmına 8317096 referans kodunu yazması yeterli olacaktır.

Gate.io Borsasından Hesap Oluşturmanın Avantajları

Gate.io, henüz Binance gibi büyük borsalara gelmemiş olan yatırım yapabileceğiniz yüzlerce alt coine sahip dünyanın en iyi kripto para borsalarından birisidir. Bu borsaya kayıt olarak projeleri daha başlangıç aşamalarında olan alt coin ve tokenları satın alabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere bir coin Binance gibi büyük bir kripto para borsasında yayınlanacağı haberi çıktıktan sonra henüz Binance’e gelmeden önce bile çok büyük artışlar göstermektedir. Sizde projesine bakıp güvendiğiniz ve ileride Binance’ta yayınlanma potansiyeli yüksek olduğunu düşündüğünüz coinlere bu borsa üzerinden yatırım yapabilirsiniz.

Ayrıca bu gibi borsaların kendi çıkardığı coinlerinde popülerlikleri arttıkça güzel seviyelere geleceğini düşünerek alım yapabilirsiniz. Örneğin; Binance’ın henüz ilk aşamlarındayken çıkarmış olduğu kendi coini olan BNB 2017 Haziran ayında ilk satışa çıktığında 0.11$ civarındayken güncel fiyatı (2021 Aralık ayı) 650$ civarındadır. Gate.io’nun kendi coini olan Gatetoken (GT) ise 2019 Nisan ayında ilk satışa çıktığında 0.05$ civarındayken güncel fiyatı (2021 Aralık ayı) 7$ civarındadır.

Gate.io Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

Bu borsaya bilgisayar üzerinden kayıt olmak isteyen yatırımcılar Kullanıcı Adı, E-Posta, Şifre kısmını doldurup 18 Yaş üstü formunu onaylayarak sonraki butonuna bastıktan sonra gelen Fon Şifresi kısmına hesap şifresinden farklı olacak şekilde en az 6 karakterden oluşan bir şifre oluşturması gerekir. (Bu şifreyi al-sat işlemleri yaparken kullanacaksınız.) Yönlendirme ID’si (isteğe bağlı) yazan yerdeki kutuya mutlaka 8317096 kodu girilmelidir. Daha sonra girilen e-posta adresine gelen doğrulama kodunu gate.io adresine girerek hesabınızı oluşturabilirsiniz. gate.io referans kodu bağlantısını ziyaret ederek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulama üzerinde kayıt olmak isteyen yatırımcılar ise E-posta, Oturum Açma Şifresi, Fon Şifresi alanını doldurduktan sonra “(UID) tarafından davet edildi” veya “Yönlendirme ID’si” kısmına yukarıdaki referans kodunu girerek kayıt ol butununa bastıktan sonra girilen e-posta adresine gelen doğrulama kodunu uygulama üzerinden girerek kayıt olabilirler. Hesabınızı oluşturduktan sonra Güvenlik ve Doğrulama kısmından istediğiniz güvenlik adımlarını aktif edebilirsiniz. İşlem yapabilmek için KYC (ID Doğrulama) yapmayı mutlaka unutmayın.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -