Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Gazi Mahallesi’ne yeni park

Kepez Belediyesi Gazi Mahallesi’ne yeni park yapıyor.

Gazi Mahallesi’ne yeni park
27 Ekim 2017 - 12:15
banner

Kepez Belediyesi Gazi Mahallesi’ne yeni park yapıyor.

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü yeni park projelerine devam ediyor. Ekipler, Gazi Mahallesi 6602 Sokak’ta yeni park yapımına başladı. Her yaştan mahalle sakinlerinin kullanabileceği park, 1431 metrekare alandan oluşacak ve yakın mahallelere de bir yaşam alanı olarak hizmet verecek.

Yeşil alan miktarı sürekli artıyor

Kepez Belediyesi’nin Gazi Mahallesi’nin çehresini değiştirecek yeni semt parkında oyun seti, oturma grupları, spor aletleri, koşu yolu yer alacak. Bölgede yaşayanların dinlenme, spor ve yeşil alan ihtiyacını karşılayacak parkta çatılı kamelya, bank ve çocuk oyun grubu olacak. Çim ve çeşitli türde ağaç ve çiçek fidanlarının dikildiği mahalle parkları, ilçedeki kişi başına düşen aktif yeşil alan miktarını da artırıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -