Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Serik Esnaf Odası yeni hizmet binasının temeli atıldı

Antalya’nın Serik ilçesi Esnaf ve Sanatkârlar Odası yeni hizmet binasının temeli atıldı.

Serik Esnaf Odası yeni hizmet binasının temeli atıldı
27 Ekim 2017 - 12:00

Antalya’nın Serik ilçesi Esnaf ve Sanatkârlar Odası yeni hizmet binasının temeli atıldı.

Serik Esnaf ve Sanatkârlar Odası yeni hizmet binasının temeli, Oda Başkanı Mehmet Cesur ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı tören ile atıldı. Temeli atılan yeni hizmet binası hakkında bilgiler veren Oda Başkanı Mehmet Cesur, “Mevcut hizmet binamız, sayısı hızla artan üyelerimiz için artık yetersiz kalmakta. Toplantı salonumuz bulunmuyor, odamıza işlem yaptırmak için gelen esnaflarımız otopark sorunu yaşıyorlar. İnşallah yeni hizmet binamızda esnaflarımız bu tür sorunları yaşamayacak. Yeni hizmet binamız esnafımıza uzun yıllar hizmet verebilecek şekilde projelendirildi. İnşallah en kısa zamanda inşaatımızı bitirmek istiyoruz” dedi.

“Esnafımızın rahat hizmet alacağı bir bina olacak”

Yeni hizmet binasının 4 kattan oluştuğunu belirten Cesur, “binamızın 612 metrekare kullanım alanı var. Projemizde arşiv olarak kullanacağımız bodrum kat, oda üye işlemlerinin yer alacağı giriş kat, basit usul muhasebe işlemlerinin takip edileceği asma kat, başkan odası, başkan yardımcısı odası ve yönetim kurulu toplantı odasının bulunduğu birinci kat, esnafımızın KOSGEB, İŞKUR, Devlet destekleri gibi projelerine destek olmak için kuracağımız iş danışma biriminin yer alacağı ikinci kat, toplantı salonumuzun yer alacağı üçüncü kat ve çok amaçlı kullanabileceğimiz çatı katımız yer almaktadır. Esnafımızın odamıza kolay ulaşıp rahat hizmet alabileceği bir proje olacak.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat