Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Gelin Kardeş Olalım” Projesi ile alakalı Şube ve İlçe Müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi

Gelin Kardeş Olalım” Projesi ile alakalı Şube ve İlçe Müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi
27 Aralık 2018 - 15:15
banner

İl Müdürü Mustafa Özen, Tarımın Başkenti Antalya olarak 80 ilimizdeki tarım potansiyelini geliştirmek ve ülkemizin katma değerine katkı sağlamak amacıyla başlatılan “Gelin Kardeş Olalım” projesi ile ilgili Şube Ve İlçe Müdürleri ile ilgili toplantı gerçekleştirdi. 

Ülkemizin tarımına hizmet eden çalışanlar olarak sınırlarımızı zorlamanın gerekliliğine vurgu yapan Özen “Tarım sektörünün gelişmesi için Başta İl Müdürü olarak ben  ve İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri ve Personelimiz ile ülkemizin tarım sektörüne katkı sağlayacağız” Dedi. 

Özen, Yakında uygulama aşamasına geçeceğimiz projemizde İlçe Müdürlerimizin kardeş seçilen diğer ilçe Müdürü ile sürekli istişare halinde olacağını ziyaretlerin gerçekleştirilerek ilçe çiftçilerininde görüşlerinin azami derecede önemli olduğunu söyledi.

Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü İbrahim Irmak, projenin detayları hakkında Şube ve İlçe Müdürlerini sunum ile bilgilendirdi. 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co