Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Göztepe taraftarından Alanya tabelasına sprey boya

AYTEMİZ ALANRYASPOR-GÖZTEPE MAÇINI İZLEMEK İÇİN GELEN BİR GRUP GÖZTEPE TARAFTARI, SPREY BOYAYLA İLÇE GİRİŞİNDEKİ ALANYA TABELASINI BOYADI.

Göztepe taraftarından Alanya tabelasına sprey boya
19 Mart 2018 - 11:08
banner

Aytemiz Alanryaspor-Göztepe maçını izlemek için gelen bir grup Göztepe taraftarı, sprey boyayla ilçe girişindeki Alanya tabelasını boyadı.

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında oynanan Aytemiz Alanryaspor-Göztepe maçını izlemek için gelen bir grup Göztepe taraftarı, sprey boyayla ilçe girişindeki Alanya tabelasını boyaması tepkilere neden oldu. Taraftarlar, Alanya’nın nüfusunu gösteren rakamla Alanya yazısını boyamaya başladı ve tabelaya sprey boyayla, ’1925’, ’Göztepe’ yazısı yazdılar. Alanyaspor taraftarı ise Göztepe taraftarını en iyi şekilde ağırladıklarını, yapılanın çirkin olduğunu ve bu tür olayları tasvip etmediklerini söylediler.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim